Nazwy nowych trendów w koloryzacji często są inspirowane jedzeniem czy popularnymi napojami, na czele z kawą. Dzięki temu możemy je sobie łatwiej wyobrazić. I tak oto wiosną oraz latem 2022 zachwycamy się oat milk blonde, pumpkin spice latte oraz chocolate cherry. Kolejna (niezwykle apetyczna) propozycja na ten sezon to vanilla almond butter. Sprawdzi się u osób, które chcą odświeżyć kolor swoich włosów i szukają czegoś nie tylko stylowego, ale również nieoczywistego. Ty również należysz do tego grona? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, będziesz zachwycona. 

Modny blond 2022: vanilla almond butter bije rekordy popularności na TikToku

Odcień vanilla almond butter zawdzięcza swoją popularność Chrissy Rasmussen - stylistce fryzur i tiktokerce. Nagrywane przez nią filmy o tematyce beauty (a konkretnie o koloryzacji oraz stylizacji włosów) biją rekordy popularności w popularnej aplikacji. Zobacz krótkie wideo, które zachwyciło jej obserwatorki oraz obserwatorów.

Modny blond 2022: vanilla almond butter, czyli odcień idealny na wiosnę i lato

No dobrze, na czym właściwie polega fenomen vanilla almond butter? Dlaczego tyle osób zachwyca się tą koloryzacją z TikToka? Spieszymy z odpowiedzią. To wielowymiarowy odcień. Ciemne - orzechowe tony połączono z jaśniejszymi - złocistymi, a właściwie (jak sama nazwa wskazuje) waniliowymi. Całość uzupełniono o lodowe refleksy, co dało niesamowite efekty. Trudno określić go jako ciepły albo chłodny. Jest bowiem dość neutralny. A dzięki temu bardzo uniwersalny - pasuje do wielu typów urody. Prezentuje się świetnie na włosach pół-długich, długich oraz bardzo długich. Jesteśmy przekonane i przekonani, że będzie o nim głośno nie tylko wiosną i latem 2022, ale również w kolejnych sezonach. 

Modny blond 2022 - najpiękniejsze odcienie na ten sezon 

Odcienie blondu zdominowały trendy w koloryzacji włosów na 2022 rok. Na szczególną uwagę zasługują te, które wyróżniają się ciepłymi tonami, na czele z expensive blonde i vintage blonde (w stylu Old Hollywood). Do łask powrócił także piaskowy blond, który jest bardzo elegancki, uniwersalny i ponadczasowy. Pisząc o modnym blondzie 2022, warto wspomnieć również o white blonde, czyli odcieniu lansowanym teraz przez Gigi Hadid. To odświeżona i nieco bardziej nowoczesna wersja platyny. Nie da się przejść obok niego obojętnie. 

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.