W ostatnich sezonach gwiazdy street style'u i najwięksi projektanci odczarowali dodatek, jakim jest plecak. Do niedawna kojarzył nam się głównie ze szkołą, kiedy musiałyśmy spakować do niego tonę książek. Jednak od jakiegoś czasu, przeglądając modę uliczną, coraz częściej trafiamy na plecaki o różnych kształtach i designie udowadniającym, że to nie tylko sportowe akcesorium! Co więcej, wykonane ze skóry, weluru czy ze złotymi i srebrnymi akcentami wyglądają elegancko i stanowią idealne uzupełnienie stylizacji.

Nauczyłyśmy się już nosić sneakersy do sukienek i letnich garniturów, więc z plecakami również nie było problemu. Plecaki pokochały domy mody, a te od Louis Vuitton, Gucci i Chanel są pożądanym dodatkiem od kilku sezonów. Pojawiły się również na ulicach największych stolic mody, uwielbiane przez blogerów i influencerów.

Plecak zamiast torebki? To najmodniejszy dodatek na lato!

Po kilku sezonach, w których projektanci i luksusowe marki lansowały na wybiegach plecaki, w sklepach pojawiło się wiele modeli, a teraz praktycznie w ofercie każdej większej sieciówki bez problemu kupicie ten stylowy dodatek. Wybór jest naprawdę ogromny! Zapomnijcie o topornych plecakach ze „śliskiego” materiału. Poniżej znajdziecie kilkanaście sztuk, które według nas są idealne na lato i podrasują każdą stylizację. Dajcie znać, który plecak najbardziej przypadł Wam do gustu!

Najpiękniejsze szorty z sieciówek, które kupicie za mniej niż 80 zł! >>>