Każda okazja, by wznieść toast jest dobra. Zawsze kojarzy się bowiem ze spotkaniem w gronie znajomych lub osób, z którymi toczymy niekończące się rozmowy na interesujące tematy. Jedną z takich okoliczności jest również odbywający się od 2016 roku Moët & Chandon Grand Day, czyli dzień w którym przyjaciele i goście Domu Szampańskiego Moët & Chandon celebrują niezapomniane chwile, delektując się jednocześnie gamą różnorodnych szampanów Moët & Chandon. W tym roku celebracja była jeszcze bardziej spektakularna, dzięki serii niezwykłych eventów w ponad 80 krajach na świecie, w tym także w Polsce, w takich lokalizacjach, jak restauracja Flaming&Co., Ok Wine Bar, Restauracja Belvedere, Grey Club, czy White Marlin w Sopocie. Tam Moët & Chandon Grand Day obchodzony był w ciągu dnia, natomiast wieczorem goście zgromadzeni pod szampańską piramidą wznieśli toast w magicznym ogrodzie warszawskiej restauracji Na Lato. Nas też nie mogło tam zabraknąć!

„Moët & Chandon jest dziś synonimem świętowania. Przez 275 lat konsekwentnie łączyliśmy nasze savoir-faire z pionierską sztuką świętowania, które uczyniły nasz szampan doskonałym wyborem do celebracji zarówno codziennych momentów, jak i najważniejszych chwil w naszym życiu.”, mówi Nathalie Normand, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Moët & Chandon International. „Moët & Chandon Grand Day to dzień, w którym dzielimy się magią szampana i doceniamy radość z życia."

W tym roku w ramach Moët & Chandon Grand Day goście zostali zaproszeni do uczczenia własnego specjalnego momentu wariantem Moët & Chandon Impérial, a także wzniesienia toastu delikatnym Rosé Impérial, a dla wszystkich tych, którzy tęsknią za latem, naturalnym wyborem był kieliszek odświeżającego Moët & Chandon Ice Impérial. Aż trudno uwierzyć, że Dom Szampański Moët & Chandon tworzy niezapomniane uroczystości już od 1743 roku. A niektóre z pionierskich rozwiązań, takich, jak piramida szampańska, stały się światową tradycją. Dziś piramida z szampanem jest charakterystycznym symbolem Moët & Chandon, a podczas Moët & Chandon Grand Day była centralnym punktem wydarzeń zaplanowanych w tysiącach miejsc na świecie.

Fotorelację z Moët & Chandon Grand Day 2018 możecie zobaczyć poniżej!