Victoria's Secret ogłasza nazwiska 10 nowych aniołków. Na zaszczytny tytuł zasłużyły dziewczyny z dotychczasowego grona modelek VS: Stella Maxwell, Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd i Jasmine Tookes. A przede wszystkim nasza ulubienica, twarz niezliczonych lookbooków Victoria's Secret- Monika Jac Jagaciak!

Wszystkie modelki widzieliśmy na wybiegu podczas ostatniego show (2014) i na pewno zobaczymy tym razem. Dołączą do grona dotychczasowych aniołków i kojarzonych z marką od dawna ikon: Candice Swanepoel, Adriany Limy, Alessandry Ambrosio, Behati Prinsloo, Lily Aldridge i Lindsay Ellingson. Na wybiegu VS nie wystąpią za to ani Karlie Kloss ani Doutzen Kroes, które niedawno pożegnały się z marką.

O głośnym zerwaniu Karlie Kloss z Victoria's Secret przeczytacie tu.

Na kolejną odsłonę bieliźnianego show musimy jeszcze poczekać. Datę wstępnie ustalono na listopad bieżącego roku, a miejsce trzymane jest w tajemnicy do ostatnich tygodni przed pokazem. Tymczasem zobaczcie jak nowe aniołki ruszają się na wybiegu!

 

ZOBACZ TAKŻE:

WIDEO Z POKAZU VICTORIA'S SECRET 2014

ZOSIA NOWAK NOWĄ MODELKĄ VICTORIA'S SECRET

MONIKA JAC JAGACIAK W WALENTYNKOWYM LOOKBOOKU VICTORIA'S SECRET

 

kamila wagner