7 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o pokazie Moschino SS 2016:

SCENOGRAFIA DO POKAZU

Porozwalane wszędzie zniszczone ogrodzenia z siatki, fluorescencyjne pachołki, sygnalizacja świetlna i znaki drogowe... a na nich zamiast napisów STOP hasła "Shop" albo “Dangerous Couture Ahead”.

NAJDZIWNIEJSZA KREACJA

Piosenkarka Chaelin Lee pojawiła się na pokazie w szalu zrobionym ze zszytych ze sobą Moschino Bears.

CO BYŁO W GIFT BAG'ACH?

Wszyscy goście dostali niebieskie casy na iphona w kształcie sprayu do mycia szyb z napisem "Fresh Couture MOSCHINO".

PIERWSZY LOOK

Pokaz otworzyła Lexi Boling w fluorescencyjnym kombinezonie z taśmami odblaskowymi. Za nią ruszyła cała sekwencja strojów inspirowanych ubraniami roboczymi.

NAJLEPSZE MODELKI

Stella Maxwell, Bella Hadid, Hollie-May Saker, Soo Joo Park, Stella Lucia, Molly Bair, Hannelore Knuts i Kate Grigorieva to prawdziwe ulubienice Jeremy'ego Scotta.

NAJGORĘTSZY TREND Z WYBIEGU

Ubrania inspirowane placem budowy! Bandażowe sukienki z pomarańczowej siatki, torebki z nadrukami zmodyfikowanych znaków drogowych i biało-czerwone taśmy w roli lamówek.

NAJWIĘKSZE ZASKOCZENIE

W połowie show zewsząd zaczęły wypływać bańki mydlane. To mogło oznaczać tylko jedno. Kolejny zwrot akcji. Na wybiegu pojawiły się sylwetki z banerami stacji benzynowych i sukienki szczotki prosto z myjni samochodowej. Bardzo dosłowne.

NOWY ZAPACH

Pamiętacie perfumy do złudzenia przypominające dziecięce zabawki "This is not the MOSCHINO toy" z poprzedniego sezonu? Latem SS 2016 do sprzedaży trafi nowy świeży zapach. Mały sneak peek na swoim instagramowym profilu opublikował Jeremy Scott:

ZOBACZ FILM Z POKAZU MOSCHINO SS 2016 Z KOMENTARZEM GWIAZD

 

ZOBACZ TAKŻE:

KATY PERRY W NOWEJ KAMPANII MOSCHINO

PLAŻOWE GADŻETY OD MOSCHINO, KENZO I MISSONI

TOREBKI Z MOTYWEM JEDZENIA: WYGLĄDAJĄ...SMAKOWICIE