Za nami New York Fashion Week, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w branży mody. Do grona marek, które w minionym tygodniu zaprezentowały swoje nowości, należy m.in. PUMA. W tym sezonie streetwearowy brand skupia się na (powracających po latach) butach Mostro. I to właśnie one zagrały przysłowiowe pierwsze skrzypce podczas wyjątkowego pokazu zorganizowanego w samym sercu Manhattanu – na Upper East Side. Mamy dla was wideo i zdjęcia z modowej imprezy, dzięki którym poczujecie się, jakbyście byli na miejscu razem z nami. 

Gwiazdy i influencerzy na pokazie PUMA na NYFW

Pokaz przyciągnął tłum gwiazd, influencerów, a także osoby, które profesjonalnie zajmują się modą. Kolekcję z pierwszego rzędu oglądały m.in. Emily Ratajkowski oraz Ashley Graham. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały o polskiej reprezentacji. Na wydarzeniu pojawili się Jann – wokalista, o którym zrobiło się głośno w ubiegłym roku przy okazji Eurowizji i Marcysia Ryskala, czyli popularna influencerka. 

Pokaz PUMA Mostro w Nowym Jorku

Na potrzeby pokazu, marka PUMA zbudowała imponujący park rozrywki z rollercoastem i karuzelą. Wbrew temu, z czym powinien się kojarzyć, wzbudzał niepokój. Napięcie budowały także wizualizacje (w stu procentach zgodne z aktualnymi trendami w branży grafiki i designu) oraz muzyka. Playlista była dość różnorodna. Znalazły się na niej największe hity, które znają (prawdopodobnie) wszyscy, jak również elektroniczne kawałki, a nawet techno. Wszystkie te elementy stanowiły doskonałe tło dla ubrań, butów i stylowych akcesoriów. Zobaczie:

Najbardziej cool nowości od PUMA

To nie wszystko, co dla was przygotowałyśmy. W naszej galerii (na dole strony) znajdziecie zdjęcia z naszymi ulubionymi lookami z pokazu. Na wybiegu królowały czerń, biel oraz srebro. Nie zabrakło też wyrazistych kolorów, np. limonkowej zieleni, jak również geometrycznych wzorów. Choć w kolekcji dominowały oversize’owe formy, marka PUMA nie zapomniała o tych, którzy wolą bardziej dopasowane elementy garderoby. Nasz absolutny faworyt to biały kombinezon ze srebrnymi zdobieniami. W towarzystwie butów Mostro w podobnych odcieniach oraz, uwaga, kasku motocyklowego, wysadzanego kryształkami, wyglądał naprawdę cool.