Od kilku dni w naszym kraju panuje fala upałów i wszystko wskazuje, że jeszcze przez jakiś czas będziemy musieli sobie z nimi radzić. Ci, którym wysokie temperatury totalnie nie przeszkadzają, na pewno potrafią świetnie wykorzystać okazję i gorące dni. A tych, którzy nie są przekonani do egzotycznego lata w Polsce, może będzie w stanie udobruchać coś, co świetnie sprawdza się właśnie przy wysokich temperaturach. Mowa o mrożonych koktajlach stworzonych tylko i wyłącznie z naturalnych składników

ZOBACZ TAKŻE: Rosé Aperol Spritz to najmodniejszy drink tego lata, który przygotujecie w domu

Fruta Pop to firma specjalizująca się w produkcji lodów z naturalnych składników bez dodatku cukru. Twórcy marki mieli już dosyć mrożonych tubek lodowych po brzegi wypełnionych słodzonymi syropami zbożowymi, barwnikami, dodatkowymi słodzikami, więc postanowili wyjść ze zdrową alternatywą. Ich propozycja to świeże i zdrowe składniki bez dodatku cukru i syropów słodzących. Ostatnio w ich menu pojawiły się koktajle mrożone z zawartością alkoholu. I tak znajdziecie w nim między innymi Sangrię Pop, Tequilę Pop, Vódkę Pop czy Rum Pop.

Natomiast Brytyjska marka Pops od ponad 3 lat proponuje podobną ofertę do tej przedstawionej powyżej. Jednak od 2015 roku wprowadzili do swojej oferty nowe produkty, które w ostatnim czasie szturmem podbijają podniebienia smakoszy prosecco i szampana. 

Warto zaznaczyć, że oba produkty mają mniej niż 50 kalorii i zawierają 5% bądź mniej alkoholu. 

ZOBACZ TAKŻE: Wymyślono lody, które są lekarstwem na kaca!