W weekend, dokładnie 16 czerwca odbyła się gala wręczenia nagród MTV Movie & TV Awards 2018. W słonecznej Kalifornii w Santa Monice pojawiło się wiele gwiazd, a ceremonię poprowadziła Tiffany Haddish. Wydarzenie nie było transmitowane na żywo, dlatego nie wiemy, które produkcje otrzymały statuetkę. Wszystko stanie się jasne dzisiaj w nocy z 18 na 19 czerwca. Co prawda wciąż nie znamy zwycięzców MTV Movie Awards 2018, ale wiemy, kto zjawił się na gali oraz jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie!

„Stranger Things”: powstanie seria książek na podstawie serialu! >>>

MTV Movie Awards 2018: gwiazdy na czerwonym dywanie

Gala MTV przyciągnęła tłumy celebrytów, przede wszystkim nominowanych do nagród. Nie zabrakło więc ekipy Stranger Things, w tym stylowego Dacre Montgomery w białym garniturze. Silną, kobiecą reprezentację miał serial Riverdale. Madelaine Petsch, Camila Mendes i Lili Reinhart zachwyciły swoimi sukniami. Każda w innym stylu: serialowa Cheryl założyła błyszczącą kreację w kolorze cukierowego różu od Prady, Veronica postawiła na transparentną suknię Elisabetta Franchi, natomiast Betty zdecydowała się na małą czarną marki Izeta.

Powstanie prequel serialu „Gra o Tron”! Znamy szczegóły >>>

Oprócz gwiazd związanych z filmem, na gali pojawiły się także znane osoby z innych branż. Na czerwonym dywanie chętnie pozowali reporterom G-Eazy i Halsey, jedna z naszych ulubionych par. Obydwoje są znani z zamiłowania do mody luksusowej. Gerald na tę okazję wybrał idealnie skrojony garnitur, natomiast jego dziewczyna postawiła na czerwony total look i założyła wyciętą sukienkę maxi od projektanta Julien Macdonalda. Natomiast Kim Kardashian, która przyszła na ceremonię wręczenia nagród MTV w towarzystwie swojej mamy, Kris Jenner, zaszokowała tym razem nie strojem, a fryzurą. Gwiazda postanowiła zmienić uczesanie i na całej głowie miała zaplecione warkoczyki. Poniżej w galerii znajdziecie najlepsze stylizacje gwiazd z wieczoru MTV Movie Awards 2018!

MTV Movie Awards 2018: lista zwycięzców

Wśród nominowanych do nagród MTV znalazły się nasze ulubione seriale: Riverdale, Stranger Things, Gra o Tron czy Czarne Lustro. Oprócz tradycyjnych kategorii, takich jak Najlepszy film, Najlepszy bohater i Najlepsza scena komediowa, są również mniej standardowe. Nasze ulubione to: Najlepszy Pocałunek (szansę na wygraną mają serialowy Will i Jedenastka ze Stranger Things oraz Veronica i KJ Apa z Riverdale), Najlepszy Ekranowy Duet, Najlepszy Czarny Charakter oraz Najlepsza Scena Przerażenia!

Szansę na statuetkę mają również produkcje filmowe. W tym roku wśród nominowanych filmów znalazły się m.in. Czarna Pantera, Wonder Woman, Call Me By Your Name i Avengers: Wojna bez granic. Jeszcze chwila cierpliwości i za kilka godzin poznamy zwycięzców MTV Movie Awards 2018!

AKTUALIZACJA 19.06.2018

Wszystko jasne! Właśnie poznaliśmy zwycięzców MTV Movie Awards 2018! Triumfowały produkcje Stranger Things i Czarna Pantera. Millie Bobbie Brown po raz drugi otrzymała statuetkę dla Najlepszej aktorki, natomiast produkcja Netflix wygrała w kategorii Najlepszy serial. MTV doceniło również Riverdale i nagrodziło Madelaine Petsch za jej rolę w obrazie. Powody do radości ma także klan Kardashian-Jenner, ponieważ otrzymali oni statuetkę za reality show Z kamerą u Kardashianów. Poniżej znajdziecie pełną listę zwycięzców!

 

Najlepszy film: Czarna Pantera

 

Najlepszy serial: Stranger Things

 

Najlepszy aktor w serialu: Millie Bobbie Brown, Stranger Things

 

Najlepszy bohater: Chadwick Boseman, Czarna Pantera

 

Najlepszy czarny charakter: Michael B .Jordan, Czarna Pantera

 

Najlepszy pocałunek: Nick Robinson i Keiynan Lonsdale, Twój Simon

 

Najbardziej przerażający występ: Noah Schnapp, Stranger Things

 

Najlepszy zespół na ekranie: Finn Wolfhard , Sophia Lillis, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Jeremy Ray Taylor, Chosen Jacobs, It

 

Najlepszy występ komediowy: Tiffany Haddish, Girls' Trip

 

Scene stealer: Madelaine Petsch, Riverdale

 

Najlepsza walka: Gal Galdon vs. German Soldiers, Wonder Woman

 

Najlepszy dokument muzyczny: Gaga: Five Foot Two

 

Najlepsze reality show: Z kamerą u Kardashianów