Na początek ustalmy kilka faktów. Już od 24 lat magazyn Vanity Fair przygotowuje specjalny numer na miesiąc luty, w całości poświęcony Hollywood. Na okładce pokazuje wówczas gwiazdy, do których będzie należeć dany rok lub osobistości, które w ostatni czasie są na topie. Dlatego zwykle ikony kina mieszają się na niej z debiutantami. Za zdjęcia odpowiedzialna jest naczelna fotografka tytułu, Annie Leibovitz. Wydanie jest niezwykle istotne (samo nagromadzenie gwiazd robi swoje), ponieważ ukazuje się na rynku przed ceremonią rozdania Oscarów 2018. Ale jak się okazuje, nawet w najbardziej oczekiwanym numerze roku może dojść do pomyłki. A raczej kilku.

Od wczoraj bowiem nie cichną w sieci komentarze na temat wpadki Vanity Fair, którą zauważyli internauci. Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli, że na okładce magazynu Reese Witherspoon ma... trzy nogi! Początkowo myślano, że może to część jej kreacji, ale przy zbliżeniu dokładnie widać, że aktorka ma dodatkową kończynę. Gwiazda serialu Wielkie kłamstewka sama zażartowała z tego faktu publikując na Twitterze komentarz o tym, że przecież wszyscy wiedzieli, że ma trzy nogi. Ale mimo to ma nadzieję, że fani będą ją akceptować taką, jaką jest.

Oprócz Witherspoon na zdjęciu znaleźli się m.in. Tom Hanks, Nicole Kidman, Harrison Ford, Gal Gadot, Zendaya i Oprah Winfrey. I właśnie kolejny błąd Photoshopa dotyczy właśnie królowej telewizji. Prezenterka zamiast nogi, otrzymała... dodatkową dłoń. Wprawdzie zdjęcie to znajduje się już w środku pisma, nie uszło uwadze czytelników. Zresztą zobaczcie sami: