Netflix zajmie się ekranizacją kolejnych części bestsellerowej powieści „365 dni” autorstwa Blanki Lipińskiej. Druga część hitowego erotyku – „365 dni: Ten dzień” – pojawi się na platformie już jutro, czyli 27 kwietnia. W obsadzie filmu ponownie zobaczymy największe gwiazdy pierwszej serii erotycznej trylogii. Z Anną-Marią Sieklucką, Michele MorroneNataszę Urbańską i Magdaleną Lamparską na czele. Poza tym na ekranie pojawią się także zupełnie nowe twarze, m.in. Simone Susinna, który wcieli się w postać Nacho. Włoski aktor jeszcze przed oficjalną premierą zdążył wzbudzić spore zainteresowanie mediów i fanów. Co wiemy więcej na jego temat? 

Simone Susinna prywatnie – wiek, wzrost, kariera

Simone Susinna urodził się 14 listopada 1993 roku w Linari we Włoszech – to oznacza, że w 2022 skończy 29 lat. Filmowy Nacho – jak na modela przystało – jest wysokim mężczyzną. Mierzy 188 cm wzrostu. Przygodę z modelingiem rozpoczął w wieku 18 lat, kiedy z rodzinnego miasta przeniósł się do Mediolanu. Miał przyjemność wziąć udział w pokazie mody Armaniego, czyli niekwestionowanej ikony mody. Sławę i uwielbienie włoskich fanów przyniósł mu udział w programie typu reality show „The Island Of The Famous”, w którym uczestnicy trafiają na bezludną wyspę. 

Simone Susinna – dziewczyna

28-letni Susinna nie mówi zbyt wiele na temat swojego życia uczuciowego. Dlatego nie do końca wiadomo, czy nowy gwiazdor „365 dni” znalazł już swoją miłość. W przeszłości spotykał się m.in. z wenezuelską modelką Marianą Rodriguez. 

W swoim czasie w mediach krążyła także informacja, że Simone jest gejem. Oliwy do ognia dodał sam zainteresowany publikując na Instagramie wspólne zdjęcia ze swoim kolegą z planu, Michele Morrone, na którym się obejmują i są bez koszulek. Jak można było przypuszczać, zamieszczona w sieci fotografia – opatrzona opisem „Jestem kłamcą” – wywołała lawinę komentarzy. Sprawę po kilku dniach postanowił skomentować filmowy Massimo, który nie spodziewał takiego szumu medialnego wokół swojej osoby. 

Jesteśmy jak bracia, kręcimy razem film. Ale to było tylko zdjęcie, nic więcej. Przy okazji – jestem niesamowicie wielkim sojusznikiem społeczności LGBT, ale to było tylko zwykłe zdjęcie, nie „wyoutowałem się. Dyskutowano też o podpisie fotki „jestem kłamcą, ale jestem aktorem czyli poniekąd „kłamcą, stąd taki podpis – wyznał Morrone. 

Simone Susinna – Instagram, TikTok

Konto Simone Susinna na Instagramie to @susinnasimone. Włoski aktor i model do tej pory zgromadził ponad 710 tys. followersów. Możemy się jednak spodziewać, że liczba ta będzie stale rosła. Szczególnie w okolicach daty premiery filmu. Simone z kolei próżno szukać na TikToku, czyli najpopularniejszej aplikacji minionego roku. Znajdziemy tam jedynie fanowskie profile. 

Przypomnijmy, że pierwsza część „365 dni”, mimo sześciu nominacji do Złotych Malin („anty-Oscary”) trafiła na Netfliksa i nieoczekiwanie stała się hitem w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. Film zadebiutował na platformie 7 czerwca 2020 roku, a już trzy dni później trafił na pierwsze miejsce listy 10 najchętniej oglądanych produkcji danego dnia. 

Czy druga część filmowej ekranizacji Blanki Lipińskiej również okaże się podobnym sukcesem? Na chwilę przed premierą „365 dni: Ten dzień”, wiadomo, że w życiu głównych bohaterów, a więc Laury (Anna-Maria Sieklucka) i Massimo (Michele Morrone), pojawi się tajemniczy mężczyzna o imieniu Nacho, w którego wcieli się bohater artykułu, Simone Susinna. Włoch będzie zawzięcie walczył o serce pięknej Polki. 

Zobacz także:

„Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie" – czytamy w zapowiedzi. 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.