Do tych najpopularniejszych, a zarazem najbardziej nietypowych imion, którymi gwiazdy nazywają swoje dzieci należą na pewno North, Saint i Chicago West, czyli pociechy Kim Kardashian oraz Kanye’ego Westa, a także Stormi Webster, kilkumiesięczna córeczka Kylie Jenner i Travisa Scotta. Wielu na pewno zaskoczył też wybór Beyoncé i Jay-Z’iego. Dzieci tego duetu muzycznego to Blue Ivy (po polsku znaczy to Niebieski Bluszcz!), Sir oraz Rumi. Nie są to jednak najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd. Szczerze mówiąc, większość nie przypadła nam do gustu, ale kilka z nich (o dziwo!) spodobało nam się!

Najbardziej nietypowe imiona dzieci gwiazd

Na liście najbardziej nietypowych imion, które gwiazdy wybrały dla swoich dzieci na pewno znajdziemy Coco, czyli córki Courtney Cox, a także córeczkę Christiny Aguilery - Summer Rain. Nas zaskoczyli również Alice Kim i Nicolas Cage, którzy swojemu synowi nadali imię Kal-El. Aktor jest ogromnym fanem super bohatera w czerwonej pelerynie. Natomiast Reese Witherspoon ewidentnie czuje sentyment do regionu, w którym się wychowała, ponieważ jednego ze swoich synów nazwała Tennessee James. "Geograficznie" do sprawy podeszli także Shakira i Gerard Pique – ich synek ma na imię Milan

Jakie są najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd?

Polskie gwiazdy także potrafią nas zaskoczyć, jeżeli chodzi o wybór imienia dla dziecka! Niezaprzeczalnie, pierwsze miejsce na podium należy do Katarzyny Figury. Aktorka i jej partner - Kai Schoenhals nazwali swoje córki Koko oraz Kashmir. W oryginalny sposób podszedł do sprawy również Michał Wiśniewski, którego czwórka dzieci mają na imię Etiennette, Fabienne, Xavier i Vivienne. Nie każdy wpadłby na coś takiego, zgadzacie się?

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, skąd wzięły się oryginalne imiona dzieci z rodziny Kardashian-Jenner. Będziecie zaskoczeni!

W naszej galerii znajdziecie najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd. Kto Waszym zdaniem wygrywa w tej kategorii? Courtney Cox, Claudia Schiffer, a może Gary Oldman? A może zainspirujecie się wyborem celebrytów i sami zdecydujecie się nazwać tak swoje dzieci?