Imiona dzieci gwiazd potrafią zaskoczyć. Do tych najpopularniejszych, a zarazem najbardziej nietypowych imion, którymi gwiazdy nazwały swoje dzieci, należą na pewno North, Saint i Chicago West, czyli pociechy Kim Kardashian oraz Kanye’ego Westa, a także dzieci Kylie Jenner i Travisa Scotta, czyli córka Stormi i syn Aire (co ciekawe, chłopiec wcześniej nazywał się równie ciekawie – Wolfe Jacques). Wielu na pewno zaskoczył też wybór Beyoncé i Jay-Z. Dzieci tego duetu muzycznego to Blue Ivy (po polsku znaczy to Niebieski Bluszcz!), Sir oraz Rumi. Nie są to jednak najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd. Szczerze mówiąc, większość nie przypadła nam do gustu, ale kilka z nich (o dziwo!) spodobało nam się!

Najbardziej nietypowe imiona dzieci gwiazd

Na liście najbardziej nietypowych imion, które gwiazdy wybrały dla swoich dzieci na pewno znajdziemy Coco, czyli córki Courtney Cox, a także córeczkę Christiny Aguilery – Summer Rain. Swoimi wyborami zaskoczyli nas również Alice Kim i Nicolas Cage, którzy swojemu synowi nadali imię Kal-El. Aktor jest ogromnym fanem super bohatera w czerwonej pelerynie. Natomiast Reese Witherspoon ewidentnie czuje sentyment do regionu, w którym się wychowała, ponieważ jednego ze swoich synów nazwała Tennessee James. „Geograficznie” do sprawy podeszli także Shakira i Gerard Pique – ich synek ma na imię Milan.

Do grona gwiazd, które nadały swoim pociechom dość nietypowe imiona, dołączyli ostatnio Rihanna i ASAP Rocky. Muzyczna power couple p roku od narodzin swojego pierworodnego syna wyjawiła, że chłopiec nazywa się RZA Athelston Mayers. Myślicie, że druga pociecha również otrzyma imię na cześć ikony muzyki?

Jakie są najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd?

Polskie gwiazdy także potrafią nas zaskoczyć, jeżeli chodzi o wybór imienia dla dziecka. Niezaprzeczalnie, pierwsze miejsce na podium należy do Katarzyny Figury. Aktorka i jej partner – Kai Schoenhals nazwali swoje córki Koko Claire oraz Kashmir Amber. W oryginalny sposób podszedł do sprawy również Michał Wiśniewski, którego sześcioro dzieci nosi imiona: Xavier Michał, Fabienne Marta, Ettiennete Anna, Vivienne ViennaFalco AmadeusNoël Cloé. Nie każdy wpadłby na coś takiego, zgadzacie się?

W naszej galerii znajdziecie najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd. Kto waszym zdaniem wygrywa w tej kategorii? Courtney Cox, Claudia Schiffer, a może Gary Oldman? A może zainspirujecie się wyborem celebrytów i sami zdecydujecie się nazwać tak swoje dzieci?