Dzień Ojca, który tradycyjnie wypada 23 czerwca, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji sprawdzamy, którzy znani tatusiowe są najbardziej stylowi. W naszym zestawieniu (kolejność zupełnie przypadkowa) znajdziecie zarówno polskie, jak i światowe gwiazdy show-biznesu.

Najlepiej ubrani ojcowie w show-biznesie

Niektórzy z nich są już bardziej wprawieni w ojcowskich obowiązkach. Inni dopiero od niedawna dzielnie łączą rodzinne obowiązki z tymi zawodowymi. W naszym rankingu nie mogło zabraknąć oczywiście Davida Beckhama, który przez lata zachwycał nas swoimi akcjami na światowych boiskach. Dziś jest niekwestionowaną ikoną stylu i wzorem do naśladowania dla miliona na całym świecie.

Drugą gwiazdą futbolu, która trafiła do zestwienia, jest oczywiście Robert Lewandowski. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski w ostatnim czasie imponuje nie tylko wysoką formą, ale również dobrym doborem garderoby, co udowodnił podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie błyszczał u boku swojej żony, Anny Lewandowskiej. 

Nie mogliśmy pominąć także kilku znanych muzyków. Niebanalnymi zestawami często zaskakuje nas Pharrell Williams i Kanye West. Jesteśmy też wielkimi fanami nonszalancji w wydaniu Ryana Goslinga i Colina Farrella. Choć zdecydowanie wolimy ich looki „po godzinach”, to te z czerwonego dywanu też potrafią zachwycić. Jesteście ciekawe i ciekawi, kto jeszcze znalazł się w naszej galerii? Sprawdźcie!