I nie opuszczę cię aż do śmierci... Choć pięknie i bardzo romantycznie brzmią słowa przysięgi ślubnej, niestety nie wszystkim gwiazdom udało się dotrzymać tej obietnicy. Przywykłyśmy już do częstych rozwodów w świecie show-biznesu, ale te gwiazdy naprawdę przeszły same siebie! Ich związki małżeńskie to kwestia zaledwie kilku miesięcy, a nawet dni.

W konkursie o najkrótszy związek małżeński o podium walczyli m.in. Drew Barrymore i Tom Green, Pamela Anderson i Kid Rock, czy Jennifer Lopez i Cris Judd - te małżeństwa trwały tylko kilka miesięcy. Są jednak takie gwiazdy, które obrączki na palcach nosiły zaledwie kilkanaście, a nawet (uwaga!) kilka dni! Zdradzimy wam, że Kim Kardashian była żoną Krisa Humphriesa jedynie przez 72 dni, natomiast Carmen Electra i Dennis Rodman byli małżeństwem krócej niż tydzień.

Rekordowo krótki związek małżeński w świecie show biznesu trwał tylko dwa dni. Do kogo trafia złoty medal w tej dość niechlubnej kategorii? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii!

ZOBACZ TAKŻE: Sennik: ślub. Co oznacza sen o ślubie?