Dream Chocolate Bars, czyli batoniki z białą czekoladą od Cadbury, to jedna z najpyszniejszych rzeczy, jakie miałyśmy okazję kiedykolwiek jeść - serio! Po raz pierwszy do sprzedaży trafiły w 2002 roku, ale już kilka lat później, te pochodzące z Wielkiej Brytanii batoniki, zniknęły ze sklepowych półek. Dlaczego? Podobno nie były zbyt popularne - cóż, nie możemy się z tym zgodzić. Ciężko było się z tym pogodzić nie tylko nam (największym fankom słodyczy, wiadomo), ale również internautom, którzy wielokrotnie domagali się wznowienia produkcji Dream Chocolate Bars.

Po niezliczonej ilości próśb i komentarzy w sieci Cadburry zdecydowało się wznowić produkcję Dream Chocolate, ale w nowej wersji. Już niedługo bowiem, sklepowe lodówki wypełnią się...  lodami waniliowymi, pokrytymi najlepszą białą czekoladą na świecie. Cadbury Dream Stick, bo tak brzmi pełna nazwa nowego produktu, będzie sprzedawany w formie lodów na patyku o dość standardowej pojemności 100 ml.

ZOBACZ TAKŻE: Różowy Kit Kat będzie dostępny w Polsce! Sprawdźcie, jak smakuje! 

Brzmi pięknie, prawda? Niestety, lody dostępne będą jedynie w sklepach w Wielkiej Brytanii, a poza tym, nie zostaną one wprowadzone do stałej oferty Cadburry, tylko do tej wakacyjnej. To co, chyba czas zaplanować krótki wypad do Londynu!