„Ile ja bym dała za tak długie rzęsy i bujne brwi, jak Twoje?” - mówiłam czasami mojego chłopaka, który po swoim tacie odziedziczył to, co zawsze było moim kompleksem. Używałam różnych kuracji i odżywek do brwi i rzęs, jednak prawdziwa zmiana przyszła wraz z kosmetykiem, który kupiłam po przeczytaniu setek pozytywnych opinii. Teraz z przyjemnością sama wystawiam mu ocenę 5/5.

Najlepsza odżywka do brwi i rzęs: kuracja odbudowująca RevitaLash Lash & Brow Masque - recenzja

Niezależnie od tego, z jakiego powodu wasze brwi i rzęsy są w niej najlepszej kondycji, nie poddawajcie się. Nawet jeśli wszystko inne was zawiodło, ostatnią szansę dajcie temu produktowi - oto (moim zdaniem) najlepsza odżywka do brwi i rzęs, czyli kuracja odbudowująca od RevitaLash - Lash & Brow Masque.

Po raz pierwszy kurację odbudowującą od RevitaLash zobaczyłam na którejś z zagranicznych stron z profesjonalnymi kosmetykami. Wtedy jednak, choć widziałam, że ma świetne opinie, nie zdecydowałam się na zamówienie jej z USA. Jakiś czas później zauważyłam, że marka jest dostępna w Polsce, a przy okazji poznałam jej historię, która totalnie mnie ujęła. Wszystko zaczęło się w 2006 roku od jednego produktu – odżywki stymulującej wzrost rzęs RevitaLash Advanced. Był to prezent opracowany przez założyciela marki, doktora Michaela Brinkenhoff'a dla jego ukochanej żony Gayle, która w wyniku nowotworu straciła rzęsy i brwi. 

Kurację odbudowującą od RevitaLash zamówiłam przez oficjalną stronę. Efekty jej działania zauważyłam po tygodniu, a z każdym kolejnym dniem było tylko lepiej - moje brwi i rzęsy dosłownie odżyły - stały się grubsze, gęstsze i lśniące, a na tym przede wszystkim mi zależało.

Za świetnym działaniem Lash & Brow Masque stoi jej skład. To m.in. Tri-flora Complex (żeń-szeń, glediczja, jasnota biała), który wzmacnia włoski, nawilżająca i uodparniająca na złamania trehaloza, odżywiająca biotyna i wykazująca antyoksydacyjne działanie witamina E. Co ważne, produkt jest hipoalergiczny, został przebadany przez okulistów i dermatologów, a co dla mnie istotne - może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. 

Kuracja odbudowująca RevitaLash Lash & Brow Masque: opinie

Genialna maska! Używam jej dwa razy w tygodniu. Zauważyłam, że wypada mi dużo mniej włosków - pisze Holly.

Jestem lojalną fanką produktów marki RevitaLash. Na rynku naprawdę nie ma nic lepszego do brwi i rzęs - ocenia Niki.

Game changer. Nie wyobrażam sobie, jak źle wyglądałby moje rzęsy i brwi gdybym na nią nie trafiła - komentuje produkt Maryam.

Ten produkt jest niewiarygodnie dobry. Moje rzęsy, które nigdy nie były ani długie, ani bujne, są teraz o około 30% dłuższe, co uważam za niewiarygodną. Zdecydowanie polecam - rekomenduje kurację Dorota.

Jak widzicie - odpowiednia pielęgnacja może zdziałać cuda :)