Nie tak dawno, bo raptem kilka dni temu świat obiegła szokująca wiadomość związana z kulisami powstania seks-taśmy Kim Kardashian. Okazało się, że celebrytka dała się sfilmować ze swoim ówczesnym chłopakiem w trakcie aktu będąc pod wpływem narkotyków.
Ale jeśli dobrze się zastanowić, choć takie wyznania z pewnością podnoszą temperaturę wokół gwiazdy, to na tyle barwna postać w show biznesie i masowej świadomości, że nawet gdy specjalnie się nie stara, wciąż jest na ustach wszystkich. Choćby za sprawą swoich stylizacji.
Trzeba przyznać, że Kim ma specyficzny gust. Jeśli dobrze przyjrzeć się jej stylizacjom z wielkich i mniejszych wyjść, wyraźnie widać ich jedną cechę wspólną: celebrytka ma wyjątkowa słabość do kreacji podkreślających atrybuty jej kobiecości. Jeśli chodzi o kolorystykę, najchętniej sięga po monochromatyczne zestawy. Dziś jest jej dużo łatwiej niż np. Kylie, która wciąż walczy o powrót do formy po ciąży.


Ale co ciekawe, nawet gdy Kim sama spodziewała się swoich kolejnych pociech i gdy te kolejno przychodziły na świat, moda nigdy nie przestała być dla niej ważna, podobnie jak wizerunek. Jak przyznaje w jednym z nowych odcinków Z kamerą u Kardashianów, które zobaczycie w ramach maratonu Kardashianowie non-stop na kanale E! Entertainment trwającym do 2 grudnia, miała specjalny patent pozwalający ukryć krągłości i nadplanowe kilogramy. Zwierza się Kylie, że ratowała się specjalną mocno wyszczuplającą bielizną, którą nosiła nawet w domu (zajawkę materiału znajdziecie w galerii).


Prawda jest taka, że gdzie by się nie pokazała, wyglądała świetnie, a jej kreacje, te bardziej i mniej oficjalne, ściągają na siebie wzrok wszystkich. Sprawdźcie, która stylówka Kim Kardashian to tak, z którą najbardziej ją kojarzycie!

Khloé Kardashian pokazała video z porodu w najnowszym odcinku „Z kamerą u Kardashianów”