Zaczynając od podstaw łazienki, a więc urządzeń służących do kąpieli, w ofercie Reuter.com znajduje się wiele ciekawych opcji. Do wyboru są wanny, które w wersji narożnej, świetnie sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach. Dysponując większym metrażem, można z kolei postawić na jej wolno-stającą wersję, który uczyni z wanny centralny punkt wnętrza i nada jej charakter bliski SPA. Bez względu na to, czy łazienka jest duża, czy mała, można też postawić na prysznic i tutaj, wedle indywidualnych preferencji, wybierać między kabinami typu walk in (bez drzwi i progu), z przesuwanymi lub wahadłowymi drzwiami, w różnych rozmiarach. Te wszystkie warianty znajdziemy na Reu-ter.com, a co więcej dostępny jest tu cały wachlarz systemów prysznicowych – coś dla siebie znajdą zarówno fani deszczownic, jaki i klasycznych słuchawek. Tutaj przestrzeń łazienki nie ma znaczenia, więc ograniczeń absolutnie brak!Urządzeniem, bez którego nie można mówić o łazience, jest też oczywiście toaleta. Na stronie Reuter.com do wyboru jest mnóstwo mis WC zarówno tych często spotykanych, kompaktowych, które posiada-ją jednolitą budowę, jak i podwieszanych, które ukrywając spłuczkę wraz z instalacją w ściennej obudowie, szczególnie sprawdzą się w mniej przestronnych łazienkach.

Przy łazienkach o mniejszym metrażu warto sprytnie zaaranżować też inne sprzęty oraz w przemyślany, kompaktowy sposób przechowywać wszelkie łazienkowe akcesoria. Na Reuter.com znajduje się całe mnóstwo pojedynczych szafek pod-umywalkowych zarówno narożnych, jak i frontowych, które są świetnym sposobem na przetrzymywanie np. ręczników czy środków czystości. W asortymencie marki dostępne są również szafki lustrzane, które wewnątrz mogą pomieścić kosmetyki, a na zewnątrz pełnić funkcję klasycznego lustra. Przy mniejszych łazienkach warto też postawić na dostępne na Reuter.com wysokie, wąskie szafki, które nie zajmą dużo miejsca w orientacji poziomej, a jednocześnie pozwolą na przechowywanie części akcesoriów.

Rozwiązania, które z kolei warto rozważyć w kontekście łazienek o większych powierzchniach to szerokie blaty umywalkowe, inspirowane tymi hotelowymi, na których obok umywalki mogą stać np. kosmetyki, świeczki czy patyczki zapachowe – różne dodatki, które pozwolą uczynić łazienkę prawdziwą strefą relaksu. W tę atmosferę pomogą też się wczuć łazienkowe meble – na komodzie, szafce lub stoliku można ustawić rośliny.

Coś, co zdecydowanie należy przemyśleć, urządzając łazienkę, bez względu na jej metraż, to styl pomieszczenia. Tak samo, jak każdą inną część domu, warto i tę zaaranżować zgodnie z własnymi upodobaniami i w sposób, który zgra się z resztą mieszkania. Łazienka, w której królować będą zdobienia, marmury, złoto i kryształy, idealnie wpisze się w styl mieszkania glamour. W tym skandynawskim warto z kolei przy urządzaniu łazienki postawić na drewno, jasne kolory i proste formy. Są też łazienki nowoczesne, gdzie podstawą jest szkło i metal, oraz retro, które charakteryzują kontrasty, wielobarwność i miedziane elementy.

Na Reuter.com znajduje się asortyment odpowiedni dla każdego z tych styli wnętrz. Marka daje ogromny wybór zarówno dla tych, którzy są zdecydowani i mają już wizję na swoją wymarzoną łazienkę, jak i dla osób, które dopiero szukają inspiracji i potrzebują wsparcia, by pogodzić preferencje wszystkich domowników. Do dyspozycji odwiedzających Reuter.com są wyszkoleni eksperci, którzy udzielają rad w każdym aspekcie związanym z urządzaniem łazienek. Aby każdy, kto odwiedził stronę marki, choć zbliżył się do stworzenia swojej idealnej łazienkowej przestrzeni!