Złote kolczyki koła to element biżuterii, który od wielu lat nie wychodzi z mody. Są niczym biały t-shirt czy dobrze skrojona para jeansów, pasują do wszystkiego i urozmaicają stylizacje. W ostatnim czasie influencerki i celebrytki oszalały jednak na punkcie konkretnego modelu kolczyków - grubych, masywnych kół. Hailey Bieber zakłada je niemal do każdej stylizacji i można śmiało stwierdzić, że uczyniła z nich swój znak rozpoznawczy. Bella Hadid nie rozstaje się z nimi nawet na plaży, a Rosie Huntington-Whiteley łączy je z naszyjnikiem-łańcuchem. Złote kolczyki koła możemy też często zobaczyć u Maffashion. Model opanował Instagram, a do swojej oferty wprowadzają je kolejne marki.

Modne kolczyki 2020: grube złote koła

Do zwiększenia popularności trendu na złote kolczyki koła przyczyniła się również brytyjska influencerka Lucy Williams, która we współpracy z marką Missoma zaprojektowała kolekcję biżuterii. Znalazło się w niej aż sześć modeli modnych kół, które tłumnie zaczęły nosić osoby z branży mody. Zainteresowanie tymi prostymi kolczykami potwierdza tezę, że zwykłe wcale nie znaczy nudne, a zainwestowanie w parę złotych kół opłaci się również w kolejnych sezonach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bella (@bellahadid) Gru 8, 2019 o 10:56 PST

Złote koła świetnie sprawdzą się na co dzień, w połączeniu z t-shirtem i jeansami lub skórzanymi spodniami, ale również na wieczór - z bardziej elegancką stylizacją. Influencerki zwykle zakładają do nich również inne elementy biżuterii, a kolczyki eksponują wiążąc włosy w niski kok.

Złote kolczyki koła

Modne kolczyki kupicie w sieciówkach, ale naszym zdaniem warto zainwestować w parę, która posłuży więcej niż jeden sezon. Złote koła w swojej ofercie posiada wiele polskich marek. Możecie weprzeć rodzimy rynek biżuterii wybierając te z metką Selfie Store, Umiar, czy Kopiszka.