Choć do rozpoczęcia kalendarzowej zimy zostało w zasadzie jeszcze całkiem sporo czasu, wiele osób już teraz rozgląda się za modną ocieplaną kurtką. Winna jest temu oczywiście pogoda, która już z samym początkiem października zaserwowała nam gwałtowne wejście w chłodny sezon. Na ratunek spieszą popularne sieciówki, które już stopniowo wprowadzają pierwsze odsłony zimowych kolekcji inspirowanych projektami luksusowych marek modowych. 

Co na siebie włożyć, aby tej zimy nie tylko nie zmarznąć, ale także wpasować się w aktualne trendy? Podpowiadamy - w modzie damskiej rządzić będą kurtki z imitacji baranka, kurtki puchowe (przede wszystkim w stylu oversize) oraz kurtki ze sztucznego futerka.

Modne kurtki zimowe

Kurtki z "baranka"

Kurtki z imitacji baranka są nie tylko bardzo ciepłe, ale też niezwykle miłe w dotyku. Lansowane przez influencerki już rok temu, w tym sezonie stanowią absolutny must-have każdej fashionistki.

Kurtki puchowe

Kurtka puchowa to prawdziwy klasyk zimowej garderoby. W tym sezonie wciąż królują modele w stylu oversize, czyli te wyglądające na co najmniej o jeden rozmiar za duże.

Kurtki ze sztucznego futra

Zobacz także:

Noszenie ubrań z naturalnego futra w 2019 roku nie tylko przestaje uchodzić za luksus, ale jednocześnie postrzegane jest za nieetyczne. Furorę w stolicach mody i na Instagramie robią za to kurtki ze sztucznego futerka, które znajdziecie w wielu popularnych sklepach.

SPRAWDŹ TEŻ: 3 rodzaje kurtek zimowych, które będziesz nosić dłużej niż jeden sezon