Długie jesienne i zimowe wieczory nie zachęcają do wyjścia z domu. Podobnie jak nowa kolekcja Westwing  A Timeless Fall, której otulające elementy i harmonijne wnętrza zapraszają do pozostania w czterech kątach. Jeśli brakuje Wam w mieszkaniu przytulnej atmosfery, jesteśmy pewni, że w jesienno-zimowej linii marki Westwing znajdziecie meble i akcesoria wnętrzarskie, które Wam to umożliwią. Dzisiaj odbywa się międzynarodowa premiera kolekcji, w której pojawiło się aż 550 nowych produktów i 100 bestsellerów w nowej odsłonie. Zobaczcie w galerii powyżej, co przygotował Westwing na obecny sezon.

Nowa kolekcja Westwing na jesień-zimę A Timeless Fall

Premierowa kolekcja Westwing jest jednocześnie minimalistyczna i przytulna. To idealne wyważenie pomiędzy stylowymi i modnymi elementami, a rzeczami, które dają poczucie bezpieczeństwa i dbają o codzienny komfort. Jesienno-zimowa linia nie bez powodu nosi tytuł A Timeless Fall, ponieważ kanapy, fotele, stoliki, lampy, ale również dywany, poduszki i grube pledy są jednocześnie ponadczasowe i nowoczesne. Nasze ulubione elementy z kolekcji? To bez wątpienia stolik w kolorze starego złota, lampa stołowa z marmuru i minimalistyczna komoda z jasnego drewna. W nowej kolekcji Westwing nie zabrakło również ekstrawaganckich dodatków, takich jak poduszki, wykonane ze sztucznej skóry w klasycznych odcieniach czerni, beżu i brązu, które nadadzą szyku każdemu wnętrzu.

"W chłodniejszym okresie roku marzymy o domu, który jest przytulny i przyjazny. Z naszą nową Westwing Collection A Timeless Fall – stworzyliśmy ponadczasowy styl, który jest wyrafinowany i jednocześnie naprawdę przytulny. Subtelne niuanse tworzą relaksującą, wręcz sprzyjającą medytacji atmosferę. Ciepłe faktury, takie jak tkanina teddy i sztuczne futro, zapewniają przyjemną przytulność – ale ze stylem. Główną inspiracją dla nowych produktów był cocooning: w naszych dynamicznie zmieniających się czasach, dom staje się coraz bardziej równoważącym schronieniem. Potrzebujemy odprężającej niedzieli na kanapie, długich kolacji z przyjaciółmi, poczucia, że możemy zostawić wszystko na zewnątrz i przebywać w domu ze swoimi zmysłami”, opowiada o kolekcji Delia Lachance, założycielka i CCO Westwing.