Słomkowe kapelusze na lato 2020 w kampanii polskiej marki Paris+Hendzel

Słomkowe kapelusze już od kilku sezonów są jednym z najmodniejszych letnich akcesoriów. Podziękowania należą się projektantom mody, którzy praktyczny element garderoby zamienili w bardzo szykowny dodatek – eksperymentując z proporcjami, albo stawiając na najwyższą jakość wykonania. Pierwsze to domena Simona Porte Jacquemusa, francuskiego projektanta mody, stojącego za marką Jacquemus, który słomkowe kapelusze z ekstremalnie szerokim rondem uczynił gwiazdą swojej kolekcji na wiosnę-lato 2018, drugie – to znak rozpoznawczy polskiego brandu Paris+Hendzel, który słynie z kapeluszy robionych ręcznie zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła (niezależnie od tego, czy kapelusz powstaje z wełny czy właśnie ze słomy). I to właśnie słomkowe kapelusze Paris+Hendzel będziemy nosić tego lata!

Produkty z polską metką, które chcemy zabrać ze sobą na wakacje >>>

Zwłaszcza, że w kolekcji znaleźć można zarówno klasyczne panamy, bolera i kanotiery, jak i fedory typu teardrop (z charakterystycznie uformowaną na kształt łzy koroną), a także... daszki. W dodatku – w kilku kolorach do wyboru – od naturalnego słomianego odcienia, poprzez karmel, mahoń, ciemną zieleń aż po elegancką czerń. Wybrane modele zdobią odlane z mosiądzu głowy lwów – nawiązujące do herbu marki. Absolutną nowością jest też certyfikowany biały boater – ręcznie klejony kapelusz wyplatany z ekwadorskiej słomy, zdobiony skórzanymi paskami, złotymi nitami i wytłoczonym złotym logo. Który podoba wam się najbardziej? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii, gdzie czeka na was najnowsza kampania marki. Ponieważ powstała w portugalskim Colares (dosłownie tuż przed pandemią), możecie być pewni, że już teraz poczujecie ducha wakacji.

Nie możecie się doczekać wakacji? Pokochacie ten trend na wiosnę-lato 2020. Oto najpiękniejsze ubrania i dodatki w muszle >>>

Gdzie jeszcze można kupić słomkowy kapelusz na lato 2020?

Kapelusze słomkowe bez trudu kupicie też w popularnych sieciówkach. Szeroki wybór oferują m.in. Reserved, & Other Stories i H&M. Ciekawe modele znajdziecie także w salonach Liu Jo, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans czy Patrizia Pepe. Najciekawsze naszym zdaniem czekają na was poniżej i w naszej galerii. Ciekawostka? W tym sezonie słomkowe kapelusze przyjmować mogą nawet kształt wiaderka, tym samym nawiązując do mody na bucket hats. 2 w 1!