„Skąd naszyjnik z czarnym oczkiem?” – to właśnie takie pytanie od swoich fanek dostała na Instagramie Olga Frycz po tym, jak założyła medalion, na którym wygrawerowana jest pierwsza litera jej imienia. Tak było kilka miesięcy temu, a ostatnio gwiazda założyła go ponownie i znów zrobiła furorę. Wam też wpadł w oko? To świetnie, bo wiemy, gdzie go kupić. Warto, bo to jedna z najgorętszych ozdób tego sezonu. 

Naszyjnik Olgi Frycz – Gdzie kupić?

„To naszyjnik z bursztynem od @kamena_jewellery?” – w odpowiedzi na pytanie swoich obserwatorek odpowiedziała Olga Frycz. I na InstaStories opublikowała zdjęcie naszyjnika pochodzące z najnowszej kampanii marki. Na którym zauważyć można, że oczko nie jest czarne lecz właśnie bursztynowe. Na fotografii widnieje na nim literka A, aktorka przypomniała więc, że ona sama ma naszyjnik z literą „O” (wiadomo). Tym samym dając nam do zrozumienia, że w ofercie marki dostępny jest cały alfabet. Naszyjnik z inicjałem jest jednym z najbardziej pożądanych już od kilku sezonów. Dlatego też przed kilkoma dniami Olga Frycz założyła go po raz kolejny. Udowadniając, że potrafi całkiem odmienić nawet najprostszą stylizację, na przykład na bazie minimalistycznego białego T-shirtu oversize, który aktorka także miała na sobie. Jeśli na także przypadł wam do gustu, możemy zdradzić, że pochodzi z COS-a (co Olga Frycz potwierdziła w komentarzu. 

Więcej informacji na temat naszyjnika z inicjałem postanowiliśmy znaleźć na stronie internetowej Kamena Jewellery – polskiej marki biżuteryjnej, której miłośniczkami są nie tylko gwiazdy, ale i influencerki i redaktorki mody. Wiemy więc, że bursztynowa zawieszka ma wymiary 14x10 mm, a naszyjnik wykonany jest ze srebra próby 925 i pozłocony 24-karatowym złotem. Co ciekawe, trudno o dwa identyczne modele, bo kamienie różnią się między sobą odcieniem. Możecie nie wiedzieć także, że bursztyny mają magiczną moc. Jak zapewnia marka, sprzyjają zdrowiu i szczęściu, świetnie sprawdzają się więc w roli amuletów! A polska marka zadbała o ich nowoczesny design – naszyjniki z bursztynem jej projektu w niczym nie przypominają bursztynowej biżuterii ze szkatułek waszych babć. I są coraz modniejsze! 

Naszyjnik z inicjałem – biżuteryjny trend, który nie słabnie na sile

Podobnie zresztą jak naszyjniki z literami, które niesłabnącą popularnością cieszą się odkąd wylansował je dom mody Celine. W tym sezonie znów pojawiły się na wybiegach, a także na ulicach światowych stolic mody. gdzie pokazują się w nich topowe fashionistki. Naszyjniki z wisiorkami w kształcie pierwszej litery imienia noszą w połączeniu z innymi modelami – naszyjnikami z perłami, łańcuchami albo kolorowymi koralikami. Warto wziąć z nich przykład! O ile oczywiście nie kupicie medalionu marki Kamena, na który postawiła Olga Frycz. Warto, bo jest piękny i ponadczasowy.