Natalia Gulkowska wzięła udział w piątej edycji Top Model. Młoda mama zachwyciła jurorów swoją figurą, a także fotogeniczną twarzą. I chociaż wiele osób wróżyło jej zwycięstwo, Natalia postanowiła opuścić dom modelek i modeli. Jak sama przyznała, tęsknota za malutkim synkiem okazała się silniejsza. Uczestniczka Top Model 5 nie podbiła świata modelingu, ale zebrała wokół siebie życzliwą grupę fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej poczynania na Instagramie. Pod koniec września Natalia Gulkowska poinformowała, że jest w ciąży. Drugie dziecko uczestniczki Top Model przyszło na świat w tym tygodniu. Znamy płeć i imię maleństwa!

Natalia Gulkowska  z Top Model urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Natalia Gulkowska przekazała obserwatorom radosną nowinę. Trzy dni temu na świat przyszedł jej drugi syn - Leon. Uczestniczka piątej edycji Top Model przyznała, że mimo obecnej sytuacji związanej z koronawirusem, to jeden z najpiękniejszych momentów w jej życiu. Ze zdjęć opublikowanych przez Natalię Gulkowską na Instagramie wynika, że szczęśliwa mama i maleństwo są już w domu. Gratulujemy! Zdjęcia małego Leona możecie zobaczyć poniżej.

Jagoda Judzińska z Top Model urodziła! Znamy płeć i imię dziecka >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek Leon Pomimo tego co dzieje się w tej chwili na świecie jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! Dzięki cudownym ludziom stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy. Postanowiłam wziac udział w akcji #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade u @obiektywnie_najpiekniejsze ! Dzięki temu zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej nabrały profesjonalizmu I chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów I rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę I wy też dacie!

Post udostępniony przez Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska) Mar 16, 2020 o 4:19 PDT