„To co, szykujemy się?” – swoje obserwatorki na Instagramie zapytała ostatnio Natalia Klimas za pośrednictwem krótkiego wideo, na którym dosłownie w kilka minut szykuje się do wyjścia. To dowód na to, że chcąc wyglądać dobrze, wcale nie trzeba spędzać godzin w łazience, a ultramodną stylizację można stworzyć na bazie klasyków, które w szafie ma chyba każda z nas. Podstawą looku influencerki były bowiem biale jeansy (z Zary) – z lekko strzępiącą się, szeroką nogawką – oraz biały T-shirt o fasonie oversize. Tylko tyle i aż tyle, bo neutralna baza stała się znakomitym tłem dla dodatków, na jakie postawiła gwiazda. To właśnie one zrobiły cały look! Jeden z nich, choć drobny i niepozorny, to ostatnia obsesja wszystkich dziewczyn z branży mody.

Natalia Klimas w białych jeansach, T-shircie i najmodniejszych dodatkach sezonu

„Coś wam powiem, prawie każdy outfit wygląda lepiej, jak się do niego dołoży...” – zaczęła Natalia Klimas, nie kończąc zdania lecz sięgając po prostu po bandanę w czerwonym kolorze. To właśnie na jej punkcie (niekoniecznie w tym samym odcieniu) szaleją ostatnio wszystkie fashionistki. Nic dziwnego, ten niepozorny dodatek to najprostszy sposób, by nawet klasyczna stylizacja wpisała się w ultramodną estetykę weterncore, inspirowaną strojami rodem z Dzikiego Zachodu. Look Natalii Klimas także zresztą się w nią wpisywał, bo influencerka postawiła również na zamszowe kowbojki („Teraz musi być wszystko kowbojskie, bo tak powiedziała Beyonce i już musimy się z tym pogodzić” – żartobliwie dodała gwiazda). 

Następnie przyszedł czas na torebkę. Początkowo Natalia Klimas sięgnęła po zamszowy model domu mody Saint Laurent, uznała jednak, że jest za bardzo podobny do butów, zamieniła go więc na średnich rozmiarów, miękką torebkę z czarnej skóry. Do tego srebrne kolczyki („nie wierzę, że noszę srebrną biżuterię” – powiedziała, ale swoim wyborem utwierdziła nas w przekonaniu, że czas zapomnieć o złocie, bo właśnie srebrna biżuteria jest teraz najbardziej hot), brązowa kurtka oversize ze skóry z efektem postarzania, przeciwsłoneczne okulary i... look gotowy.  Chcecie go odtworzyć? Nic prostszego! Podobne propozycje znalazłyśmy wśród nowości polskich marek i/w tym w popularnych sieciókach. Warto się zainspirować, bo to nie tylko look ekstremalnie modny, ale i bardzo wygodny!

Ps. Identyczne jeansy jak te z Zary znalazłyśmy też w H&M!