Natalia Nykiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Artystka dała się poznać szerszej publiczności przy okazji programu muzycznego The Voice of Poland, gdzie rozwijała swoje umiejętności pod skrzydłami Patrycji Markowskiej. W 2014 roku wydała swój debiutancki album Lupus Electro, który zdobył status złotej płyty, a jej piosenki takie jak Bądź duży, Ekrany czy późniejsze Łuny stały się przebojami. Natalia Nykiel w ten weekend zagrała ostatni koncert przed przerwą, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Równocześnie z karierą muzyczną, artystka kontynuowała studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim. 24-latka kilkukrotnie podkreślała, że edukacja jest dla niej bardzo ważna. Zawieszenie działalności muzycznej ma właśnie związek ze studiami Natalii Nykiel.

[EXCLUSIVE] Wywiad z Natalią Nykiel - z artystką rozmawialiśmy m.in. o współpracy z Sokołem i jej wyrazistym stylu scenicznym >>>

Natalia Nykiel zawiesza karierę muzyczną. Znamy powód jej decyzji 

Natalia Nykiel przed koncertem w Poznaniu opublikowała na Instagramie wideo, w którym zwróciła się do fanów i poinformowała, że musi powiedzieć im coś bardzo ważnego. Artystka w tym tygodniu wyjeżdża na studia za granicę. Nie zdradziła, co i gdzie będzie studiować, ale powiedziała, że spełnia swoje kolejne marzenie, o którym myślała już od dawna. Natalia ma tytuł inżyniera, który uzyskała na uczelni SGGW w Warszawie. Obecnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Warszawskim. Być może jej wyjazd odbywa się w ramach wymiany studenckiej, wtedy nie potrwa dłużej niż pół roku. „Obiecuję Wam, że wrócę szybciej, niż myślicie i że wrócę ze zdwojoną siłą”, uspokoiła swoich fanów Natalia Nykiel. My życzymy wokalistce powodzenia w realizacji kolejnego marzenia i już nie możemy się doczekać, aż ponownie usłyszymy ją na scenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, ważne rzeczy!!!

Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel) Wrz 14, 2019 o 6:19 PDT