„MasterChef” od lat hitem TVN

Program „MasterChef” już od dekady króluje w ramówce TVN. Mimo upływu lat, kulinarny show z udziałem takich znanych osobistości jak Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran cieszy się niegasnącą popularnością wśród widzów. Podobnie jak w wielu innych krajach, gdzie emitowany jest ten popularny format, w Polsce również powstała dziecięca wersja show, w której rywalizują ze sobą młodzi mistrzowie patelni, chochli i miksera. Laureatką pierwszego sezonu programu „MasterChef Junior” została jedenastoletnia wówczas Natalia Paździor.

Natalia Paździor kiedyś i dziś

Urocza i niezwykle utalentowana dziewczynka od samego początku zachwycała jurorów swoimi popisowymi daniami. W nagrodę za zwycięstwo w show TVN otrzymała ozdobną statuetkę, czek na 15 tysięcy złotych oraz poleciała z rodzicami na wymarzone wakacje na Dominikanie. Laureatka „MasterChef Junior” znalazła się też na okładce książki kucharskiej z autorskimi przepisami uczestników pierwszej polskiej edycji programu. Ostatecznie jednak nie związała swojej przyszłości z gotowaniem.

Natalia Paździor w pierwszej edycji programu „MasterChef Junior” / fot. mat. prasowe TVN

Natalia Paździor zdecydowała się kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Gdy miała 15 lat wystąpiła w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o swoich planach. Wyznała wówczas, że chciałaby zająć się architekturą wnętrz.

Gotowanie nadal mi towarzyszy. Myślę, że będzie ze mną zawsze. Gotuję w wolnych chwilach, dla rodziny, dla przyjaciół i jest to taka moja pasja – wyjaśniła.

W listopadzie ubiegłego roku Natalia stała się pełnoletnia. Obecnie mocno udziela się w mediach społecznościowych. Jej poczynania w sieci śledzi w sumie ponad 450 tysięcy obserwatorów. Zwyciężczyni programu „MasterChef Junior” z 2016 roku największą furorę robi zdecydowanie na TikToku, gdzie jej krótkie filmiki zyskały już ponad 22,5 miliona polubień. Dowiadujemy się stamtąd, że nowy rok niestety rozpoczął się dla niej fatalnie. Nastolatka pożegnała bowiem swojego ukochanego kota.

Myślicie, że Natalia zdecyduje się na powrót do telewizji i show-biznesu?