Natalia Przybysz była jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek minionego lata. Jej płyta "Prąd" wydana przez Warner Music w 2014 roku osiągnęła niewątpliwy sukces, a teraz mamy szansę poznać ją w nowej odsłonie. Utwór "Królowa Śniegu" został zaaranżowany na nowo w ramach projektu InformalSounds. Akustyczna wersja grana na gitarze, perkusji i banjo zyskuje zupełnie nową jakość. Klip do utworu powstał na patio zabytkowej kamienicy przy Kredytowej 9.

Informal Sounds to awangardowy projekt muzyczny w sieci, który skupia i promuje największe talenty polskiej sceny muzycznej: CurlyHeads, TymonaTymańskego, MelęKoteluk, NatalięPrzybysz, KasięStankiewicz, PaulinęPrzybysz z projektem RitaPax oraz debiutujący zespół TerrificSunday. Jego strategicznym partnerem jest marka Levi's, która w ramach współpracy z artystami promuje swój najnowszy trend - personalizację kultowych produktów Levi's. Każdy z artystów występujących w InformalSounds otrzymał dżinsową koszulę Western spersonalizowaną dla niego przez TailorMasteraLevi's

Zobaczcie nowe wideo NataliiPrzybysz>>> Materiał zrealizował reżyser RobertTyska i producent muzyczny LeszekBiolik. Nad spójnością wizerunkową i klimatem czuwał fotograf BartekWieczorek.