Natalia Przybysz była jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek minionego lata. Jej płyta "Prąd" wydana przez Warner Music w 2014 roku osiągnęła niewątpliwy sukces, a teraz mamy szansę poznać ją w nowej odsłonie. Utwór "Królowa Śniegu" został zaaranżowany na nowo w ramach projektu Informal Sounds. Akustyczna wersja grana na gitarze, perkusji i banjo zyskuje zupełnie nową jakość. Klip do utworu powstał na patio zabytkowej kamienicy przy Kredytowej 9.

Informal Sounds to awangardowy projekt muzyczny w sieci, który skupia i promuje największe talenty polskiej sceny muzycznej: Curly Heads, Tymona Tymańskego, Melę Koteluk, Natalię Przybysz, Kasię Stankiewicz, Paulinę Przybysz z projektem Rita Pax oraz debiutujący zespół Terrific Sunday. Jego strategicznym partnerem jest marka Levi's, która w ramach współpracy z artystami promuje swój najnowszy trend - personalizację kultowych produktów Levi's. Każdy z artystów występujących w Informal Sounds otrzymał dżinsową koszulę Western spersonalizowaną dla niego przez Tailor Mastera Levi's

Zobaczcie nowe wideo Natalii Przybysz >>> Materiał zrealizował reżyser Robert Tyska i producent muzyczny Leszek Biolik. Nad spójnością wizerunkową i klimatem czuwał fotograf Bartek Wieczorek.