Natalia Przybysz: trasa „Serce Spokojne”

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą tego roku, artystkę wraz z zespołem, spotkać będzie można w kilkunastu polskich miastach. „Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków. Jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii. Jednocześnie trasa ta zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”.

Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato. Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie), w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych, jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z wami z ogromną wdzięcznością i z żalem z niej schodziliśmy. Było cudownie. Dziękujemy wam – mówi artystka.

Materiały prasowe

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.

Nadchodzi jesień i po raz pierwszy myślę o trasie sezonowo. Chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe koncerty „Serce Spokojne”. Będzie to zamknięcie mojej pracy z tekstami Kory, podziękowanie jej za tą przygodę i przywilej. Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Naszym źródłem będzie bliskość – nasza i Wasza oraz spokój płynący z tych piosenek, które obniżają ciśnienie, koją, tulą. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie. Już tęsknię – dodaje Natalia Przybysz.

Materiały prasowe

Trasa „Serce Spokojne”: terminy koncertów Natalii Przybysz

Zanotujcie te terminy i pozwólcie sobie na to chwile ukojenia przy dźwiękach tej wyjątkowej artystki.

  • 14.11.2022 r. – RZESZÓW / Filharmonia Podkarpacka
  • 17.11.2022 r. – WROCŁAW / Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 5.12.2022 r. – CZĘSTOCHOWA / Filharmonia Częstochowska
  • 7.12.2022 r. – KATOWICE / Miasto Ogrodów
  • 11.12.2022 r. – GDAŃSK / Stary Maneż
  • 21.01.2023 r. – WARSZAWA / Klub Stodoła
  • 22.01.2023 r. – KIELCE / Filharmonia Świętokrzyska
  • 24.01.2023 r. – SZCZECIN / Filharmonia im. M. Karłowicza

Materiały prasowe

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa  Good Taste Production.

Zobacz także: