„OMG!” – to chyba najczęstsza reakcja fanów i przyjaciół Natalii Szroeder na jej nową fryzurę, którą gwiazda właśnie pochwaliła się na Instagramie. Nic dziwnego – jeśli to nie peruka – bo i takie podejrzenia krążą wśród obserwatorów piosenkarki, Natalia Szroeder zdecydowała się na naprawdę radykalne cięcie – ścięła włosy na krótko, „na chłopaka”! Jak wygląda w krótkich włosach? Jest nie do poznania!

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę?! Jak wygląda w krótkich włosach?

Na zdjęciu, które Natalia Szroeder udostępniła wczoraj późnym wieczorem, artystka trzyma się za głowę. A na niej ma jedną z najmodniejszych fryzur na jesień 2021pixie cut – w rock'n'rollowym, postrzępionym wydaniu (włosy są mocno cieniowane, a na czubku głowy jest ich nieco więcej niż z tyły). Polska piosenkarka nie jest pierwszą gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się na fryzurę. Wcześniej pixie cut pokochały także: Zoë Kravitz, Katy Perry, modelka Dilon, Nicole Kidman czy Halsey. A jeszcze wcześniej – Twiggy, Audrey Hepburn czy Mia Farrow z czasów „Dziecka Rosemary”. Nic dziwnego, krótka fryzurka jest nie tylko ekstremalnie wygodna, ale i ma inne plusy – optycznie wyszczupla twarz i podkreśla kości policzkowe. 

Jak w krótkich włosach wygląda Natalia Szroeder? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same lub sami. Tym bardziej, że zdania na ten temat są podzielone. W komentarzach pod zdjęciem artystki rozpętała się prawdziwa burza. Jednym nowa fryzura gwiazdy bardzo się podoba. „Nice!” – napisała choćby Maffashion, dodając emotikonkę z ogniem. Ale pojawiły się także pytania typu: „Dlaczego?” Nie zabrakło też porównań. Najczęściej pojawiały się głosy, że Natalia Szroeder w krótkich włosach wygląda jak Tokio z „Domu z papieru” albo, że jest łudząco podobna do wspomnianej już Halsey. Wy też widzicie podobieństwo?