Od ubiegłego tygodnia nie milkną plotki na temat rozstania Natalie Portman i Benjamina Millepieda. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jest to prawda, a nawet więcej – para bowiem nie tylko nie jest już razem, ale zdecydowała się na separację, która prawdopodobnie zakończy się rozwodem.

Dlaczego Natalie Portman i Benjamin Millepied się rozstali?

Jak informuje serwis Page Six, Natalie Portman rozstała się z mężem z powodu jego niewierności. Benjamin Millepied miał wdać się w romans z 25-letnią aktywistką klimatyczną, Camille Étienne. O zdradzie, jeszcze zanim zaczęto mówić o rozpadzie małżeństwa Natalie Portman, rozpisywały się światowe media. Mimo licznych pogłosek, aktorka konsekwentnie milczała. Sądzono nawet, że chce ratować związek ze względu na dzieci – 12-letniego Alepha i 6-letnią Amalię.

Nic podobno się jednak nie stało. Kilka dni temu w 11. rocznicę ślubu z Benjaminem Millepiedem wykonano Natalie zdjęcia, na których ewidentnie nie ma już ani pierścionka zaręczynowego, ani ślubnej obrączki. 

Hanna Lassen/Getty Images

Natalie Portman podczas szczytu Angel City Equity Summit w Sydney Opera House, 4 sierpnia 2023.

Na ten moment Natalie Portman nie potwierdziła, że zdecydowała się na rozwód z mężem, jednak według zagranicznych mediów są w separacji.

Natalie Portman i Benjamin Millepied są w separacji

Kolejne źródła potwierdzają: Natalie Portman i Benjamin Millepied są w separacji. Po raz pierwszy napisał o tym Page Six. Teraz zapewniają o tym także People.com i US Weekly:

Zobacz także:

Po tym, jak pojawiły się wieści o jego romansie, próbowali pracować nad swoim małżeństwem, ale obecnie są „na wylocie” - twierdzi informator US Weekly. 

Czytamy również, że Natalie Portman jest osobą „niezwykle broniącą swojej prywatności”, a „jej najważniejszym celem jest teraz ochrona dzieci”.

Jeśli któraś ze stron oficjalnie potwierdzi tę informację, na pewno was o tym powiadomimy.