Oczy całego świata mody są teraz zwrócone w stronę Nowego Jorku, gdzie od 9 do 14 września trwa Fashion Week na sezon wiosna-lato 2023. Podczas wydarzenia odbywają się pokazy takich domów mody i marek jak m.in. Tommy Hilfilger, Fendi, Proenza Schouler czy Altuzarra. Nasz interesują również stylizacje street style. To właśnie nimi będziemy się inspirować w nadchodzących miesiącach. 

New York Fashion Week wiosna-lato 2023: street style – trendy 

Jakie trendy królowały na ulicach amerykańskiej stolicy mody? W deszczowym Nowym Jorku pojawiło się wiele miłośniczek estetyki y2k fashion, a także (nie tylko) kolorystycznych total looków. Co więcej, influencerki, stylistki oraz redaktorki mody, które zostały zaproszone na jedną z najważniejszych imprez w branży, chętnie wykorzystywały w swoich stylizacjach elementy garderoby wykonane z denimu czy skóry. Jeśli chodzi o biżuterię, kierowały się zasadą im więcej, tym lepiej. 

New York Fashion Week wiosna-lato 2023: street style – inspiracje

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia street style z Nowego Jorku. Wybrałyśmy i wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) looki, które mogą posłużyć za inspirację w (niedalekiej) przyszłości. Najbardziej stylowe dziewczyny przekonują, by nosić to, w czym czujemy się komfortowo i stylizować ulubione ubrania oraz akcesoria w taki sposób, który jest najbliższy naszej estetyce.