Związek Nicka Jonasa i starszej od niego o 10 lat aktorki Priyanki Chopry rozwija się w zawrotnym tempie. Spekulacje na temat tego, że były członek zespołu The Jonas Brothers i indyjska piękność mają się ku sobie, pojawiły się już w 2017, kiedy wybrali się razem na Met Galę. Oboje zdementowali jednak plotki, ale temat powrócił kilka miesięcy temu, kiedy znów widywano ich razem, m.in. na meczu z przyjaciółmi czy romantycznej kolacji. Następnie potwierdzili na swoich Instagramach, że są w związku i zrobili to w bardzo uroczy sposób, publikując swoje zdjęcia na InstaStories. Są w sobie na tyle zakochani, że po 2 miesiącach spotykania postanowili się zaręczyć!

Nick Jonas i Priyanka Chopra zaręczeni

Od kilku dni na palcu aktorki dało się zauważyć wielki diamentowy pierścionek, a fani nie mieli wątpliwości, że Nick oświadczył się Priyance. Dodatkowo jej przyjaciel napisał post na Twitterze, w którym pogratulował parze tajemniczej decyzji. Wszystko stało się jasne w weekend, kiedy zarówno Nick, jak i Priyanka opublikowali wspólne zdjęcia na Instagramie. Aktorka podpisała je „Zajęta...całym sercem i duszą”, natomiast muzyk „Przyszła Pani Jonas. Moje serce. Moja miłość”. Pierścionek zaręczynowy aktorki kosztował ponad 200 tysięcy dolarów, a Nick kupił go w salonie marki Tiffany & Co.

Nick Jonas i Priyanka Chopra potwierdzili, że są parą >>>

Na profilach przyszłych państwa młodych pojawiły się również zdjęcia z zaręczyn, które odbyły się w Indiach. Nick Jonas i jego rodzina przyjechali do Mumbaju, aby poznać rodziców Pryianki Chopry i wziąć udział w tradycyjnej ceremonii Thaki. Rodziny młodych wymieniają się prezentami, a zakochani przyrzekają sobie, że zaprzestają poszukiwań kandydatów na żonę lub męża.

Kiedy odbędzie się ślub Nicka Jonasa i Pryianki Chopry? Według serwisu E! News narzeczeni nie chcą długo zwlekać i zamierzają pobrać się niedługo. Biorąc pod uwagę to, jak szybko podjęli decyzję o zaręczynach, jesteśmy w stanie w to uwierzyć i nie zdziwimy się, jeżeli wokalista i aktorka powiedzą sobie sakramentalne tak pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Zobaczcie poniżej zdjęcia z zaręczyn Nicka Jonasa i Pryianki Chopry.