Kiedy w zeszłym roku pojawili się razem Met Gali, wszystkie oczy były skierowane na nich. Nick Jonas i 10 lat starsza od niego Priyanka Chopra szybko zdementowali spekulacje na temat związku. Potem wokalistę łączono z jeszcze starszą aktorką Demi Moore, ale kilka miesięcy temu temat uczucia między nim a Priyanką powrócił. Pod koniec maja spędzili razem kilka dni w towarzystwie przyjaciół, a następnie wybrali się na mecz drużyny Los Angeles Dodgers. To wywołało kolejną lawinę plotek na ich temat.

Nick i Priyanka dbają o swoją prywatność, jednak uwadze fanom nie umknęło to, że wszędzie pojawiają się razem. Miesiąc temu (po kilku tygodniach spotykania się) potwierdzili swój związek. Obydwoje udostępnili na InstaStories swoje zdjęcia. Artysta podpisał fotografię ukochanej krótkim, aczkolwiek wymownym tekstem Her (i dodał emotikonę z serduszkami zamiast oczu), a aktorka zdjęcie z plaży opatrzyła podpisem My favourite Men. Ich relacja stała się o tyle poważna, że Nick przedstawił Priyankę swojej rodzinę, zabierając ją na wesele kuzyna. Osoby z otoczenia pary twierdzą, że jeszcze nigdy nie widzieli ich tak szczęśliwych jak teraz.

Karlie Kloss zaręczyła się! Poczekajcie aż zobaczycie jaki pierścionek dostała modelka! >>>

Nick Jonas i Priyanka Chopra zaręczyli się!

Nick i Priyanka są w sobie na tyle zakochani, że postanowili się zaręczyć -  a przynajmniej tak wynika z postu, który opublikował przyjaciel aktorki. Napisał w nim, że gratuluje parze tajemniczej decyzji. Zagraniczna prasa podchwyciła temat, a chwilę później wyszło na jaw, że jakiś czas temu wokalistę widziano w londyńskim salonie Tiffany & Co., gdzie wybierał pierścionek dla ukochanej. Nie możemy doczekać się, aby poznać więcej szczegółów dotyczących zaręczyn oraz planowanego ślubu Nicka Jonasa i Pryianki Chopry!