Chociaż Nick Jonas umawiał się z kilkoma swoimi rówieśnicami, ma też słabość do starszych kobiet. 25-letni obecnie członek nieistniejącego już zespołu Jonas Brothers, który tworzył razem z braćmi - Kevinem i Joe, spotykał się m.in. z 13 lat straszą aktorką Kate Hudson. Mimo, że ani Nick, ani Kate nie potwierdzili tych plotek, w sieci można znaleźć zdjęcia wyraźnie wskazujące na to, że między tą dwójką faktycznie było coś na rzeczy. To już jednak historia, bo Radar Online donosi, że wokalista ma już nowy obiekt westchnień. I jest to, uwaga, 55-letnia Demi Moore

ZOBACZ TAKŻE: Lili Reinhart i Cole Sprouse są razem? Fani nie mają wątpliwości >>> 

Wygląda na to, że nie tylko przeciwieństwa się przyciągają. W końcu Demi również gustuje w młodszych od siebie mężczyznach. W latach 2005-2013 była żoną aktora Ashtona Kutchera, a różnica wieku między nimi wynosiła 16 lat. Dzisiaj 39-letni Ashton jest szczęśliwym mężem 34-letniej Mili Kunis (para ma dwójkę dzieci), a Moore ciągle poszukuje szczęścia. Według informatora Radar Online dzięki swojej córce Rumer Willis (z małżeństwa z Brucem Willisem) znalazła je właśnie u boku Nicka. 

ZOBACZ TAKŻE: Ellen Page wzięła ślub ze swoją dziewczyną! >>> 

Radar Online podaje, że póki co para stara się unikać rozgłosu i spotyka się potajemnie w mieszkaniu znajomych Demi. Aktorka jest podobno zachwycona Jonasem, bo choć jest to najmłodszy z jej dotychczasowych partnerów, zaskakuje ją niebywałą dojrzałością, jakiej brakowało wielu innym chłopakom Moore. 

Co Wy na to?