Wygląda na to, że mamy nową parę w show-biznesie! Przez jeden wpis na Instagramie Nicki Minaj, raperka oraz jej kolega po fachu i jeden z najpopularniejszych wykonawców tego gatunku - Eminem, są dzisiaj na językach wszystkich. Nicki opublikowała krótkie wideo, promujące jej najnowszy kawałek Big Bank nagrany wspólnie z raperem 2 Chainz oraz Big Seanem. W jednej ze zwrotek tego numeru można usłyszeć fragment: „Told em' I met Slim Shady, bagged a Em", który zresztą artystka dodała też do opisu swojego najnowszego postu na instagramowym profilu. Jeden z fanów postanowił więc wprost zapytać, czy Eminem i Nicki randkują, na co ona, tak po prostu, odpisała: „tak". 

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Aniston żąda od Seleny Gomez wyjaśnień w sprawie romansu z Justinem Theroux

Ale to nie wszystko! Do gorącej dyskusji, jaką wywołała odpowiedź Nicki, dołączył się nagle także Eminem. Slim Shady napisał: „Dziewczyno, wiesz, że to prawda...”, co wywołało już prawdziwą lawinę komentarzy fanów. Minaj postanowiła dołożyć kolejne trzy grosze, odpowiadając: „Kochanie, myślałam, że nie będziemy ujawniać się aż do wesela. Porozmawiamy, jak dotrę do domu”. I choć dla niektórych są to niezbite dowody, że między tą dwójką jest coś na rzeczy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Nicki i Eminema postanowili sobie trochę pożartować z followersów. Jedno jest pewne - narobili tym samym niemałego bigosu, który może się teraz za nimi ciągnąć w nieskończoność.

Przypomnijmy, że Nicki Minaj i Eminem mają na koncie wspólny kawałek Roman's Revenge z 2010 roku. I poza tą czysto zawodową relacją, raczej nic nie wskazywało na to, że łączy ich coś jeszcze. Szczególnie, że Minaj do niedawna była w związku z innym raperem, Nasem, a jeszcze wcześniej spotykała się Meekiem Millem. 

ZOBACZ TAKŻE: Ariana Grande nazwała związek z Mac Millerem toksycznym i przerażającym