Już 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie po raz pierwszy dla polskiej publiczności zagra jedna z najpopularniejszych raperek na świecie. Bo o Nicki Minaj słyszał chyba każdy, nawet, jeśli nie zna wielu jej kawałków. Ci z kolei, którzy bacznie śledzą jej poczynania, wiedzą, że to niekwestionowania diva rapu, mająca również na koncie współpracę z takimi artystami, jak Drake, Ariana Grande czy Rihanna. W 2018 roku artystka wydała swój platynowy album Queen i uzyskała status pierwszej kobiety zapisanej na kartach Billboard Hot 100. Jej koncerty to z kolei pełne przepychu show, podczas którego artystka zaskakuje swoich fanów oryginalnymi stylizacjami, od których nie stroni zresztą także na co dzień, a także imponującymi efektami specjalnymi. Tego lada moment będzie mogła doświadczyć takie publiczność zgromadzona w popularnym łódzkim obiekcie.

Nicki Minaj po raz pierwszy w Polsce. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie! 

Pierwszy polski koncert Nicki Minaj odbędzie się w ramach światowej trasy, która startuje 21 lutego w Monachium i zawita w sumie do 22 europejskich miast. Podczas wszystkich tych występów Nicki towarzyszyć będzie wschodząca gwiazda rapu, pochodzący z Chicago Juice WRLD.

„Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami. Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii” - podkreśla Nicki Minaj.

Chcielibyście zobaczyć to wszystko na żywo? Bilety są ciągle w sprzedaży i można nabywać je za pośrednictwem www.prestigemjm.com, czyli agencji organizującej koncert Nicki Minaj w Polsce. Ale możecie je zgarnąć także u nas. Dla członkiń naszej grupy Glamour Girls Club mamy dwa podwójne bilety na łódzkie wydarzenie. Jak je zdobyć? Dołączcie do nas TUTAJ i poznajcie szczegóły!