Jeśli nadal kojarzycie Nicolę Peltz Beckham z platynowymi blond włosami, to wygląda na to, że ten okres już minął. Aktorka i modelka postawiła na wielką zmianę. Przefarbowała się na brąz! Tak! Nicola Peltz Beckham jest teraz brunetką. Niektórym fankom i fanom trudno będzie się przyzwyczaić do takiej metamorfozy, jednak warto wiedzieć, że brąz to naturalny kolor włosów Nicoli. Dla niej nie będzie więc to takie ciężkie.

Nicola Peltz Beckham wróciła do brązu

W weekend Nicola postanowiła zrobić swoim fankom i fanom niespodziankę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w nowych brązowych włosach! Powrót do korzeni – podpisała zdjęcie. W takim odcieniu, jak teraz, Nicolę mogliśmy obserwować do 2012 roku. Dopiero później zdecydowała się na blond, w którym świetnie się czuła (i wyglądała), ponieważ nie zmieniała go przez 10 lat.

Swoją metamorfozę dwudziestosiedmiolatka zawdzięcza fryzjerowi Danielowi Moonowi, który zajmował się już włosami gwiazd takich jak Kristen Stewart, Charlize Theron czy Addison Rae. Swoją pracę Moon skomentował pod postem Nicoli, pisząc „Sleek + chic”.

Brooklyn Beckham o nowej fryzurze Nicoli

Mężowi Nicoli, Brooklynowi Beckhamowi również spodobała się jej zmiana koloru włosów. Brooklyn pod postem swojej żony napisał: Sexy baby. Na Instagramie opublikował też dwa zdjęcia – Nicoli (oczywiście w nowych włosach!) i siebie z podpisem: Ja i moja żona. Wszystko wskazuje więc na to, że Brooklyn również jest fanem naturalnego koloru włosów Nicoli. Nic w tym dziwnego, ponieważ Beckham jest niezwykle wspierającym mężem i popiera każdą decyzję swojej ukochanej. Nawet tę taką, która dotyczy włosów.

Nicola Peltz Beckham pokazuje się w nowym kolorze włosów

Od czasu pokazania się w brązie parę dni temu Nicola zdążyła wstawić jeszcze trzy posty z nową fryzurą. Oprócz pierwszego zdjęcia przedstawiającego lśniące brązowe włosy, opublikowała również dwa zdjęcia, na których pozuje z bardziej ułożonymi włosami, dwa zdjęcia, na których widzimy inną odsłonę jej fryzury, bo w wersji na mokro i urodzinowy post zadedykowany jej babci, w którym również widzimy ją już w nowych włosach.

Ciekawe, co skłoniło aktorkę do powrotu do naturalnego koloru. Czy była to spontaniczna decyzja czy rozważana od dłuższego czasu. Tak czy siak – wygląda niezwykle pięknie. Zainspirujecie się i również postawicie na taki odcień?