Nicola Peltz wyciągnęła z szafy kurtkę teściowej zaprojektowaną przez duet Dolce & Gabbana. Victoria Beckham może być dumna z synowej – żona Brooklyna wystylizowała ją tak, że zapragnęłyśmy mieć podobną.

Nicola Peltz w kurtce Victorii Beckham z 2001 roku

Nicola Peltz wie, jak wkraść się w łaski teściowej? Żona Brooklyna Beckhama zrobiła coś, czego absolutnie się nie spodziewałyśmy i... podbiła paryskie ulice. Modelka pożyczyła (a może dostała?) od Victorii jej iconic kurtkę Dolce & Gabbana, którą ta nosiła w 2001 roku. Skórzane cudo było wtedy absolutnym hitem i, jak właśnie się okazało, dziś też może być obiektem pożądania. 

Tak w kurtce prezentowała się Victoria dokładnie 23 lata temu:

Alex Livesey / Staff via Getty Images

A tak nosi ją dziś Nicola:

instagram.com/kheanuh

Uwagę zwraca fakt, że Nicola również zestawiła ją z jeansami i stylowymi okularami. Wybrała jednak nieco prostszy model spodni i nie zapięła kurtki do końca, jak zrobiła to jej teściowa 23 lata temu. 

Zobacz także:

And last but not least: obu paniom na zdjęciach wykonanych im w ikonicznej kurtce towarzyszy ubrany na czerwono Brooklyn. Soooo cute!

Neal Simpson/EMPICS via Getty Images / instagarm.com/kheanuh

Relacje Nicoli Peltz i Victorii Beckham

Nicola Peltz poślubiła Brooklyna Beckhama 9 kwietnia 2022 roku w swojej rodzinnej posiadłości. Jeszcze przed ślubem plotkowało się, że jego przyszła żona i mama mają ze sobą (właściwie nieokreślony) konflikt. I choć od tego czasu niebawem miną dwa lata, wciąż nie milkną echa na temat nie najlepszych relacji Nicoli Peltz i Victorii Beckham. Obie wielokrotnie temu zaprzeczały, publikowały wspólne zdjęcia i pokazywały się razem publicznie, a mimo to internauci i internautki uparcie twierdzą, że mama i żona Brooklyna Beckhama zapewne się nie lubią.

Ile w tym prawdy? Nie mamy pojęcia, ale chyba nie pożyczyłybyśmy kurtki Dolce & Gabbana dziewczynie, za którą nie przepadamy.