Absolutnie nie namawiamy Was do wydawania fortuny na ubrania, buty i dodatki, ponieważ styl nie jest kwestią pieniędzy. Mamy dla Was jednak garść porad, czego warto unikać, jeśli chodzi o ubieranie się.

Rzeczy, które wyglądają jak z wybiegu, a kupisz je w sieciówkach >>>

Podróbki

Podstawowa zasada, od której nie ma wyjątków. Nawet najbardziej podobna torebka do pierwowzoru po prostu nim jest. Nie ma nic bardziej passe od noszenia podróbek.

Materiały

Nie zawsze cena przekłada się na jakość ubrań, ale w przypadku niektórych materiałów tak jest. Należą do nich koronka, jedwab i lakierowana skóra. Nie warto kupować ich za grosze, ponieważ rezultat jest odwrotny do zamierzonego i zamiast wyglądać stylowo, wyglądacie tandetnie.

Jeansy

Kupując nową parę jeansów, unikaj modelu typu jegginsy. Są wygodne, ale nie wyglądają awangardowo, szczególnie po kilku miesiącach noszenia.

Ciemne kolory

Sprawiają wrażenie bardziej glamour od jasnych, ale nosząc je często musicie pamiętać, że się spierają. Dlatego warto o nie dbać, w miarę możliwości nie prać za często i wyłącznie w płynach przeznaczonych do ciemnych tkanin.

Biżuteria

W temacie sztucznych diamentów, doskonale sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej. Pomimo silnego trendu na ciężką biżuterię, ta delikatna pozwoli Wam uniknąć kiczowatego wyglądu.

Zobacz także: