sanah nie ma obecnie sobie równych na polskim rynku muzycznym. Każdy kolejny singiel młodej piosenkarki staje się numerem jeden na listach przebojów, jej albumy rządzą w zestawieniach najchętniej kupowanych płyt ostatnich miesięcy, a bilety na jej koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Urocza artystka ujęła fanów nie tylko swoją twórczością, ale także naturalnym wdziękiem, który dodatkowo podkreślają jej niezwykle urocze i dziewczęce stylizacje. Choć ma 23 lata i tytuł magistra, to na scenie dość często pokazuje się w kreacjach, które zrobiłyby furorę na niejednym kinderbalu. Tiulowe sukienki i kwiatki stały się już poniekąd jej znakiem rozpoznawczym. Czy aby jednak na długo?

Ewolucja stylu sanah

Styl Zuzanny Ireny Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się ta artystka, powoli ulega bowiem ewolucji w znacznie dojrzalszym kierunku. Zauważyć to można szczególnie po tym, jak autorka hitu Ale jazz! nosi się poza sceną: za kulisami festiwali, w drodze do studia telewizyjnego czy czasie wolnym od pracy. W szafie bijącej rekordy popularności wokalistki i autorki tekstów nie brakuje bowiem ubrań i dodatków, które mogą przypaść do gustu wielu redaktorkom mody i influencerkom.

Modne ubrania i dodatki z szafy sanah

Jednym z elementów garderoby sanah, na który od razu zwróciliśmy uwagę oglądając jej najnowsze zdjęcia, jest stylowa torebka ze skóry w kolorze brązowym. Szybko udało nam się ustalić, że model, na który zdecydowała się młoda gwiazda muzyki pop, pochodzi z kolekcji polskiej marki Fabiola. Wygląda na to, że wbrew temu, co powszechnie mówi się na jej temat, wykonawczyni przeboju Szampan doskonale wie, co w modowej trawie piszczy – ręcznie wykonane skórzane torebki tego typu to bowiem od paru lat jedne z najbardziej pożądanych it-bags wśród rodzimych fashionistek! Nie jest tajemnicą, że modele inspirowane słynnymi już toreb z metką made in Poland bez problemu można znaleźć w ofercie popularnych sieciówek.

Przeglądając zasoby agencji fotograficznych udało nam się zauważyć, że w chłodniejsze dni sanah najczęściej wybiera długie płaszcze. Jednym z jej ulubieńców jest oversize'owy deszczowiec w szalenie modnym kolorze greige, czyli połączeniu szarości i beżu. W tym wdzianku sanah biegała m.in. na backstage'u Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2020.

Każdy, kto choć trochę interesuje się Zuzią z pewnością już zauważył, że lubuje się ona w nakryciach głowy, a szczególnie w modnych kapeluszach typu bucket hat. Nasz faworyt z garderoby sanah to zdecydowanie model wykonany z imitacji czarnego futerka, w którym piosenkarka przechodziła niemal cały poprzedni sezon jesienno-zimowy.

Pisząc o stylu sanah nie sposób też oczywiście nie wspomnieć o jej zamiłowaniu do ozdób do włosów, a w szczególności do robiących znów od kilku sezonów prawdziwą furorę opasek ze sztucznymi kwiatami, grubych gumek z organzy oraz bogato zdobionych spinek i wsuwek z perłami.

Zobacz także:

Myślicie, że sanah ma szansę zostać w przyszłości ikoną stylu?