Weronika SowaMarcysia Ryskala to dziś jedne z największych gwiazd Ekipy Friza. Od niedawna po piętach depcze im Kasia Bożek, znana lepiej w sieci jako Fusialka. Dziewczyna Łukasza Wojtycy (Wujka Łukiego) w 2021 roku założyła swój własny kanał na YouTube i znalazła się na szczycie zestawienia najszybciej zyskujących na popularności twórców w Polsce. Warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie partnerki członków popularnego projektu decydują się iść tą drogą. Wśród wybranek chłopaków z Ekipy nie brakuje też dziewczyn, które działają na własną rękę lub dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie mediów.

Kim jest Paulina Kozłowska, dziewczyna Mini Majka?

Gdy Paulina Kozłowska poznała Mini Majka, była jeszcze uczennicą liceum. Wpadli na siebie na imprezie i ponoć od razu między nimi zaiskrzyło. Postanowili więc pozostać w kontakcie. Niewinny flirt dość szybko przerodził się jednak w coś więcej. Początkowo próbowali być w związku na odległość, ale po kilku miesiącach pochodząca z Trójmiasta maturzystka wyprowadziła się z rodzinnego domu i zamieszkała w Krakowie. Nie jest tajemnicą, że przez długi czas internauci wątpili w jej szczere intencje wobec niskorosłego celebryty. Dziś Paulina ma 20 lat, mieszka na co dzień w domu Ekipy, studiuje i coraz częściej pojawia się przed kamerą. Powoli też przekonuje do siebie coraz więcej osób, które jeszcze niedawno uważały, że nie traktuje relacji z Mateuszem Krzyżanowskim poważnie. W oczach fanów i fanek Ekipy Paulina zyskała szczególnie po publikacji nakręconego na Hawajach finału trzeciego sezonu. Dała się bowiem poznać jako wyluzowana, uśmiechnięta i bezpretensjonalna dziewczyna, dla której liczy się nie tylko wygląd.

Kim jest Kasia Mikołowicz, dziewczyna Nowciaxa?

Jeszcze rok temu Nowciax łączony był przez sporą część widzów z Murcix. O ich rzekomym romansie było bardzo głośno w sieci, szczególnie na TikToku. W pewnym momencie można było nawet odnieść wrażenie, że oboje poczuli się przytłoczeni tym, jak bardzo wszyscy wokół nich chcą tego, aby byli razem. Ostatecznie Piotr i Marta doszli do wniosku, że wolą zostać przyjaciółmi i szukać miłości poza Ekipą. Dziś oboje są już w szczęśliwych związkach. O ile o świeżej wciąż relacji Murcix na razie nie wiadomo zbyt wiele, o tyle naczelny fotograf Ekipy przestał już ukrywać, kim jest jego ukochana. Serce Nowciaxa skradła jego koleżanka z branży, Kasia Mikołowicz. Przed obiektywem utalentowanej blondynki stanęła już plejada znanych osobistości, w tym spore grono gwiazd polskiej sceny muzycznej, takich jak Young Multi, Marina Łuczenko-Szczęsna, Viki Gabor, Tymek, Young Leosia i wielu innych.

Kim jest Aleksandra Sosfa, dziewczyna Pateca?

Póki co, zdecydowanie najmniej afiszującym się swoim związkiem członkiem Ekipy jest Jakub Patecki. To jednak wcale nie oznacza, że wybranka youtubera to nikomu nieznana postać, która unika aktywności w social mediach. Wręcz przeciwnie! Ukochana Pateca to interesująca się modą i makijażem krakowska instagramerka Aleksandra Sosfa, określana swego czasu przez serwisy plotkarskie mianem „polskiej Kylie Jenner”. Jej profil obserwuje na ten moment już przeszło 235 tysięcy użytkowników serwisu. Kuba i Ola co prawda zazwyczaj pokazują się razem w sieci tylko na znikających po 24 godzinach instastories, ale, jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Para doczekała się już nawet kilku fanowskich profilów, które ochoczo dokumentują każdy ich krok w sieci.


Zdjęcia wszystkich „ekipowych” par znajdziecie w galerii.

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: