Joe Jonas i Sophie Turner to jedna z naszych ulubionych celebryckich par (sorry Nick, sorry Priyanka). Jedna trzecia zespołu The Jonas Brothers, który ostatnio po kilku latach postanowił się reaktywować i ze swoim nowym singlem Sucker z prędkością światła dotarł pierwsze miejsce na liście Billboard The Hot 100, oraz gwiazda serialu Gra o tron, powracającego niebawem z 8., ostatnim już sezonem, spotykają się od 2016 roku. A dokładnie rok od momentu, kiedy zaczęli randkować, Joe i Sophie zaręczyli się. Jesteście ciekawi, jak to się stało, że 23-letnia aktorka i 29-letni wokalista zostali parą? Okazuje się, że początek ich znajomości był bardzo... normalny.

Zobacz także: Gra o Tron 8: znamy szczegóły pierwszego odcinka finałowego sezonu!

Jak Sophie Turner i Joe Jonas poznali się?

W wywiadzie dla majowego numeru Harper's Bazaar UK gwiazda Gry o tron zdradziła początki swojej znajomości z jednym z braci Jonas (naszym skromnym zdaniem, tym najprzystojniejszym). Aktorka wyznała, że z Joe połączył ją... Instagram. Jonas wysłał jej któregoś dnia wiadomość, czego ona kompletnie się nie spodziewała. Szczególnie, że oboje od dawna mieli wielu wspólnych znajomych, którzy chcieli ich ze sobą zapoznać. Do pierwszego kontaktu Sophie i Joe doszło jednak za pośrednictwem popularnej aplikacji, co jest dość popularnym w dzisiejszych czasach sposobem na zawieranie nowych znajomości. Także w sytuacjach, kiedy ktoś nam się podoba. Jonas i Turner obserwowali swoje profile, więc Joe nie miał problemu z tym, żeby po prostu napisać do aktorki. Dzisiaj dzięki jego gestowi Sophie uważa go, za najzabawniejszą i najbardziej pozytywną osobę, jaką zna. I uważa, że w ogóle nie zachowuje się, jakby kończył w tym roku 30 lat. 

Zobacz także: Tatuaż Sophie Turner to spoiler finałowego sezonu „Gry o Tron”?

Sophie Turner zanim zaręczyła się z Joe Jonasem spotykała się również z kobietami 

Z kolei ona czuje się starszą niż jest. „Jakbym miała 27, 28 lat” - wyznała Sophie w rozmowie z magazynem Rolling Stone Turner. Spory wpływ miały na to z pewnością trudne momenty w jej życiu. Aktorka pokusiła się o odważne wyznanie na temat depresji i stanów lękowych z jakimi kiedyś się zmagała. Bardzo pomogła jej terapia, a leki zażywa do dzisiaj. Turner wyznała także, że zanim poznała Joe, eksperymentowała ze swoją seksualnością. I chciała sprawdzić, czy bardziej ciągnie ją do mężczyzn czy do kobiet. Gwiazda uważa to za kompletnie normalną rzecz i część dojrzewania każdego człowieka.„W człowieku kocham duszę, nie płeć”- mówi Sophie.