Jak nosić bikini? Ten trend na lato 2021 podbija Instagram

W życiu byśmy na to nie wpadły. A jednak influencerki znalazły sposób, by swojemu ulubionemu bikini nadać zupełnie nowe oblicze. Wystarczy górę od kostiumu założyć do góry nogami! To właśnie ten sposób noszenia bikini króluje teraz na Instagramie i będzie najmodniejszy tego lata. Prekursorkami trendu są siostry z klanu Kardashian-Jenner: Kylie i Kendall Jenner (zdjęcie główne) oraz Kourtney i Khloe Kardashian. Ale to nie jedyne słynne fashionistki, które już teraz lansują nową modę w social mediach. 

Nowy sposób noszenia bikini – górę zakładamy do góry nogami! 

Wylansowany przez Kardashianki trend podchwyciły inne influencerki, między innymi Isis Valverde i Bruna Marquezine. A także marka Sommer Swim, która na bazie najnowszego trendu zaczęła produkować specjalne kostiumy. O co chodzi? Już wyjaśniamy. Najnowsza moda polega na tym, by górę od bikini założyć tak, aby środkowa część klatki piersiowej była jak najbardziej wyeksponowana – kostium ma zakrywać sutki i zewnętrzną część biustu. By w prosty sposób osiągnąć ten efekt wystarczy górę od bikini założyć właśnie do góry nogami, czyli sznureczek, który zawiązujemy pod piersiami, tym razem ma być zawiązany na szyi i odwrotnie. Najlepiej zresztą zobaczcie same: 

Prawda, że wygląda to oryginalnie? I najwyraźniej sprawdza się także w noszeniu, bo jak udowadniają Kylie, Kendall czy Kourtney w tak założonym bikini można nie tylko się opalać (i pozować do zdjęć), ale i pływać, nie ryzykując, że podczas ruchu kostium spłata nam figla. Nie dziwi więc, że trend cieszy się coraz większą popularnością. Jak podaje platforma sprzedażowa Lyst po tym jak słynne siostry założyły bikini do góry nogami, aż o 49% wzrosło wyszukiwanie podobnych kostiumów. I dodaje, że największym powodzeniem cieszą się stroje w kolorach różowym i zielonym, a także klasycznych stonowanych odcieniach. Na Instagramie królują zaś wszelkie odcienie niebieskiego oraz fiolet. A Wam które bikini podoba się najbardziej? Dacie się przekonać, by założyć je do góry nogami?