Matthew McConaughey 4 listopada obchodził 50. urodziny. Choć trudno w to uwierzyć, bo dla nas ciągle wygląda jak Benjamin z „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, naszej ulubionej komedii romantycznej z udziałem aktora. Laureat Oscara i Złotego Globu za niezapomnianą rolę w „Witaj w klubie” Jeana-Marca Valée tuż przed osiągnięciem tego pięknego wieku został profesorem i od niedawna dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami wydziału Radia, Telewizji i Filmu University of Texas.

Ciekawe, czy to oni namówili swojego wykładowcę do założenia konta na Intagramie. Tak! W dniu swoich 50. McConaughey postanowił dołączyć do instagramowej społeczności i dodał pierwszy post. Jest to wideo, w którym aktor mówi „gdy ludzie wchodzą na moją stronę, chcę, by zobaczyli mnie (…) To moje pierwsze przedsięwzięcie, w którym dzielę się ze światem swoimi poglądami (…) Nie mogę doczekać się, aby podzielić się z wami tym, kim jestem” - mówi Matthew, który ewidentnie bardzo poważnie podchodzi do swojej nowej roli Instagramera.

Zobacz także: Facebook i Instagram zakazały używania emoji w kontekście seksualnym!

Matthew McConaughey dołączył do społeczności Instagrama 

Co na to fani aktora? Nie mogło być inaczej – pierwszą debiutancką publikację na koncie @officiallymcconaughey zobaczyło do tej pory już niemal 2 miliony osób, a ponad 300 tysięcy dało serduszko. Z kolei profil ma na ten moment ponad 800 tysięcy followersów, a sam aktor zaobserwował kilkadziesiąt profilów. To m.in. jego żona Camila Alves McConaughey, Jimmy Fallon, Ellen DeGeneres, Zac Efron, Reese Witherspoon, Justin Bieber czy Lewis Hamilton. Ciekawe czy 50-letni aktor będzie regularnie wzbogacał swój kontent, także dodając ralacje Insatgram Stories. Będziemy śledzić na bieżąco!

Czy mamy do czynienia z nowym trendem, że aktorzy, którzy do tej pory nie byli aktywni na Instagramie, w końcu postanowili to zmienić? Ostatnio do grona Instagramowiczów dołączyła również Jennifer Aniston. Serialowa Rachel z „Przyjaciół” wrzuciła zdjęcie, które polubienia zbierało z prędkością światła. Ale trudno się dziwić. Na selfie zrobionym przez aktorkę znaleźli się jej koledzy i koleżanki z planu kultowego serialu, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Kto następny?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

officially mcconaughey

Post udostępniony przez Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) Lis 4, 2019 o 8:00 PST