Khloé Kardashian zawsze była chyba najbardziej rodzinną z sióstr. Paradoksalnie, t własnie jej najbardziej się nie układa, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Zdrada Tristana Thompsona odcisnęła się mocnym piętnem na związku celebryckiej pary i mimo że zbiegło się to w czasie z przyjściem na świat wyczekanej córki, nie udało się powrócić do stanu sprzed. Gwiazda wprawdzie zdecydowała się zamieszkać z niewiernym chłopakiem i tym samym zapewnić dziecku względnie normalny dom, ale wszystko wskazywało na to, że uczucie było nie do uratowania.

Kim Kardashian wyznała, że na swojej seks-taśmie jest pod wpływem narkotyków

Jakie było pierwsze słowo True Thompson?

Co ciekawe jednak wygląda na to, że wychowywanie dziecka mocno zbliża partnerów i być może czas zagoi rany. Nic tak nie cieszy i nie zbliża rodziców, jak sukcesy pociech i tak jest też w przypadku Khloé i Tristana. True Thompson, która skończyła 7 miesięcy, właśnie wypowiedziała swoje pierwsze słowo! Dumna mama a łamach własnej aplikacji podzieliła się tym sukcesem z fanami:

Nie wierzę, że moje maleństwo ma już 7 miesięcy! Ma już trzy ząbki, lada chwila zacznie raczkować. Wciąż się uśmiecha, ale co ciekawe, chętniej rozdaje uśmiechy Tristanowi, ja nie mogę zmusić jej do tego, chyba, że ją połaskoczę. Może nie jestem zabawna, LOL. Mała mówi też „dada”, ale obstawiam, że ma na myśli „mama”.

Czy Khloé Kardashian i Tristan Thompson będą razem?

To faktycznie jedna z pierwszych zbitek sylab, jakie wydają z siebie kilkumiesięczne bobasy. Byłoby chyba nadużyciem sądzić, że wypowiadając swoje pierwsze słowo True ma na myśli swojego tatę. Taka myśl nie byłaby chyba także specjalnie miła Khloe Kardashian, która, jak by nie patrzeć, została z dzieckiem sama.

Prawdą jest natomiast to, że niezależnie od tego, jak sprawy ułożą się między partnerami, muszą oni wypracować wspólny język w kwestiach wychowania, bo to poza mniejszymi i większymi radościami związanymi z tym, jak rozwija się True, postawi przed nimi wiele wyzwań. Wie coś o tym Kim Kardashian – mama trójki. W jednym z odcinków Z kamerą u Kardashianów emitowanym w ramach maratonu Kardashianowie non-stop na kanale E! Entertainment, który trwa jeszcze przez 2 dni (do 2 grudnia), celebrytka opowiada o tym, że w ramach edukacji zdecydowała się razem z Kanye Westem zabrać North na marsz będący protestem przeciwko nieuzasadnionemu używaniu broni (zajawkę materiału zobaczycie w galerii).

A wracając do Khloé. Jak myślicie? Jest szansa, że wspólne wychowanie i radość z postępów, jakie robi True Thompson każdego dnia może sprawić, że Khloé Kardashian i Tristan Thomson zejdą się na dobre?

Khloé Kardashian pokazała video z porodu w najnowszym odcinku „Z kamerą u Kardashianów”

Zobacz także: