Anka jedzie na ślub koleżanki w Swarzędzu

Na tę imprezę czekało całe ich liceum. Najbliższa przyjaciółka wychodzi za mąż za ich wspólnego kumpla ze szkoły. Zjedzie się mnóstwo znajomych z dawnych lat. Sukienka gotowa, szpilki też (i trampki na zmianę), ale czym jechać? Godziny kursowania pociągu i autobusu totalnie nie pasują, własnego samochodu Anka nie ma z wyboru – mieszka w centrum miasta, na co dzień prawie wszędzie jeździ rowerem, a z auta korzystałaby tylko od święta. Na szczęście rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Dziewczyna loguje się do aplikacji Traficar i rezerwuje komfortowe, kompaktowe Renault Clio. Dzięki intuicyjnej aplikacji Anka szybko wybiera ofertę, w której chce wynająć samochód. Tym razem decyduję się na wynajem dobowy. Wesele jest w innym mieście, więc opcja ta będzie idealnym rozwiązaniem – bez opłaty za postój i z tańszą opłatą za kilometr niż standardowo. Anka znajduje na mapie w swojej apce najbliższy samochód i klika Rezerwuj na 24h. Ma 15 darmowych minut, by dojść do samochodu, a jeśli potrzebuje ich jeszcze więcej, to zawsze może skorzystać z opcji płatnego przedłużenia rezerwacji. Gdy jest już gotowa, idzie do samochodu, skanuje kod QR, który znajduje się na szybie pojazdu i otwiera samochód. Wsiada, rusza na wesele, a o opłaty za paliwo, ubezpieczenie czy parkowanie w strefie się nie martwi. W końcu ma to w cenie.

Materiały prasowe

Honorata przewozi biurko

Praca marzeń – staż w dziale scenografii podczas kręcenia teledysku znanego rapera. Nie mogła tego stracić. Honorata dostała angaż, ale i ważne zadanie. Miała przewieźć na plan w podwarszawskich Markach zakupione w sieci ogromne, niewymiarowe biurko. Próbowała pożyczyć samochód od przyjaciółki, ale okazał się za mały. Rozwiązanie było proste i czekało w Traficarze. Znalazła kilka aut dostawczych w swojej okolicy. Zarezerwowała model Renault Master i zanim minął kwadrans jechała po biurko dużym dostarczaniem. Wynajęła go na kilometry, bo wiedziała, że będzie go potrzebować tylko na chwilę. Ogarnęła? Bez problemu! I to nawet taniej niż oszacowała jej szefowa.

Materiały prasowe

Monika i Agnieszka ruszają nad morze

Jeszcze w piątek o 15:00 Agnieszka płakała po rozstaniu z chłopakiem, a już o 19:00 umówiła się z Moniką na „wyjazd pocieszenia” do Sopotu. Monika miała ogarnąć transport na drugi dzień. Po krótkiej analizie decyzja padła na samochód. Z racji tego, że jest to bardziej komfortowy środek transportu, przyjaciółka będzie mogła się spokojnie wygadać i wypłakać. Niestety jej prywatne auto było akurat w naprawie, dlatego zdecydowała się na wybór modelu Dacia Sandero w Traficarze, który jest idealny na dłuższe trasy. W sobotę rano ruszyły zaraz po śniadaniu, całą drogę słuchając i śpiewając łzawe breakup songi, a już około południa, po zdarciu całego gardła w trasie, jadły lunch nad morzem (warto było!). Na miejscu zrzuciły bagaże do hotelu, oddały auto (wynajem samochodu osobowego można zakończyć w dowolnym mieście działania usługi Traficar) i ruszyły na plażę. Zostały do poniedziałku, a na podróż powrotną w niedzielę wieczorem zarezerwowały inne auto, przestronne Renault Arkana z automatyczną skrzynią biegów, bo czemu nie? Agnieszka wróciła do domu wybawiona i pocieszona, a o to przecież chodziło.

Co łączy te historie? Kompletny brak zamartwiania się o własne auto. Zero płacenia składek za ubezpieczenie, zero leasingów i kredytów, zero odkładania na samochód i zero przechowywania zimowych opon. W Traficarze opony są uniwersalne, a ubezpieczenie wynajmowanego auta w cenie, podobnie jak benzyna. Wystarczy skorzystać z karty paliwowej znajdującej się w środku pojazdu. Co więcej Traficar ma w swojej ofercie ponad 3 tys. samochodów – od mniejszych osobówek po większe, dostawcze, do wyboru spalinowe lub elektryczne. A opłata za czas jazdy? Tego w Traficarze nie ma (zawsze wynosi 0 zł).

Materiały prasowe

Dobrze jest mieć samochód, ale tylko wtedy, gdy go potrzebujemy. Bez zbędnych kosztów. Przetestuj Traficara. Być może to rozwiązanie jest właśnie dla ciebie.

Pobierz aplikację: App store - kliknij TUTAJ, Gogole Play - kliknij TUTAJ.