Tragiczne doniesienia zza naszej zachodniej granicy. Nie żyje Kasia Lenhardt, znana z niemieckiego odpowiednika programu "Top Model" była dziewczyna obrońcy Bayernu Monachium, Jerome'a Boatenga. Jak donoszą tamtejsze media, policja odkryła ciało 25-latki we wtorek w jej apartamencie w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg.

Nie żyje była partnerka Jerome'a Boatenga, Kasia Lenhardt

Przyczyna śmierci pochodzącej z Polski modelki na razie nie została podana do wiadomości publicznej. Wszystko wskazuje jednak na to, że eks-partnerka klubowego kolegi Roberta Lewandowskiego popełniła samobójstwo.

- Nic nie wskazuje na to, że do śmierci doszło w wyniku działania osób trzecich - powiedział rzecznik berlińskiej policji w rozmowie z dziennikiem "Bild".

Głośne rozstanie Kasi Lenhardt i Jerome'a Boatenga

Katarzyna Lenhardt i Jerome Boateng rozstali się na początku lutego. Swój związek zakończyli w atmosferze skandalu. W ostatnich dniach pożywką dla tabloidów stały się ich oświadczenia, w których niepochlebnie wypowiadali się o sobie nawzajem. Piłkarz stwierdził m.in., że Lenhardt zmusiła go do związku.

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią. Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła - tłumaczył w rozmowie z "Bildem".

Mówi się, że to dla niej Boateng zerwał ze swoją ówczesną partnerka, Rebeccą Silverą.

- Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy - dodał.

Zobacz także:

Zawodnik Bayernu stwierdził też, że była dziewczyna groziła mu, że jeśli kiedykolwiek ją zdradzi, to oskarży go o przemoc.

Lenhardt odpowiedziała na te szokujące zarzuty ze strony swojego byłego chłopaka w mediach społecznościowych.

Wszyscy zaniemówiliśmy. Zastanawiamy się, kim on jestBędę walczyć o swoje dobre imię. Nigdy nie byłam tak oszukiwana, wykorzystywana i okłamywana - napisała.

Na wieść o nagłej śmierci swojej byłej partnerki Jerome Boateng zrezygnował z występu w zaplanowanym na czwartkowy wieczór finale klubowych mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Kim była Kasia Lenhardt?

Katarzyna Lenhardt urodziła się 27 kwietnia 1995 roku w Polsce. Pierwsze kroki w świecie modelingu stawiała już jako siedmiolatka. Gdy miała 16 lat wzięła udział siódmej edycji prowadzonego przez Heidi Klum programu telewizyjnego "Germany's Next Topmodel". Piękna nastolatka z Polski zachwyciła jury i doszła do samego finału show, w którym zajęła czwarte miejsce.

Na swoim koncie miała współprace z wieloma znanymi markami i projektantami mody, takimi jak Philipp Plein i Vivienne Westwood.

W późniejszych latach można ją było także oglądać w programach "Hell's Kitchen" oraz "Models im Babyglück".

W 2015 roku Kasia została matką. Jej syn ma na imię Noah. Modelka osierociła go dokładnie w dniu jego szóstych urodzin.

ZOBACZ TEŻ: Smutna historia Loni Willison. Była modelka przez narkotyki jest nie do poznania