NikkieTutorials wzięła ślub

NikkieTutorials i jej ukochany pobrali się! O ślubie jednej z najpopularniejszych influencerek urodowych na świecie dowiadujemy się z jej oficjalnego profilu na Instagramie, który śledzi na ten moment już blisko 16,5 miliona użytkowników serwisu. Nikkie de Jager, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, oznajmiła tam, że wyszła za mąż za swojego partnera, Dylana Drossaersa. W tym szczególnym dniu pochodząca z Holandii 28-latka miała na sobie spektakularną białą suknię z bogatymi zdobieniami, a jej wybranek zadał szyku w eleganckim garniturze w kolorze szarym. Utrzymywana do samego końca w tajemnicy przed mediami i fanami uroczystość odbyła się we wtorek 6 września.

Pan i Pani Tutorials - oznajmiła radośnie youtuberka.

Z wpisu dowiadujemy się też, że już w przyszłym tygodniu na kanale NikkieTutorials w serwisie YouTube pojawi się specjalny film na temat tego wydarzenia.

NikkieTurtorials i Dylan Drossaers – historia związku

Nikkie de Jager i Dylan Drossers poznali się w 2018 roku. Na początku sierpnia 2019 roku para poinformowała o swoich zaręczynach. Chłopak youtuberki oświadczył się jej podczas romantycznej kolacji na tarasie pięciogwiazdkowego hotelu Grotta Palazzese w urokliwym Polignano a Mare na południu Włoch.

W styczniu 2020 roku NikkieTutorials opublikowała na swoim kanale jeden z najważniejszych filmów w swojej karierze. Guru makijażu ujawniła w nim,  że jest osobą transpłciową. Przyznała też, do publicznego coming outu zmusiły ją niestety bardzo przykre okoliczności. Youtuberka została bowiem zaszantażowana przez osobę, która zagroziła jej, że przekaże tę informację prasie. Gwiazda YouTube'a stwierdziła wówczas, że sama opowie swoją historię światu, zanim uprzedzą ją tabloidy i serwisy plotkarskie.

Nie jest tajemnicą, że początkowo para planowała pobrać się krótko po zaręczynach, ale z powodu wybuchu pandemii koronawirusa zmuszona była wstrzymać przygotowania do hucznej uroczystości. W tym samym roku zakochani padli także ofiarami napadu. Uzbrojeni napastnicy okradli wówczas ich dom w Holandii. Dwa lata po tym traumatycznym zdarzeniu poczuli się w końcu gotowi, aby powiedzieć sobie „tak” i sformalizować swój związek.

Życzymy szczęścia!