Choć trudno w to uwierzyć, ale jeszcze nie tak dawno nie każdy wiedział, kim jest ten przystojniak. Dzisiaj na jego punkcie szaleją nastolatki na całym świecie. Chcą stracić z nim dziewictwo, albo nawet wyobrażają sobie wspólną przyszłość, czy ewentualnie piszą miłosne listy, tak jak Lara Jean, bohaterka filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam. Bo to właśnie głównie dzięki temu obrazowi Netflixa Noah Centineo stał się nowym crushem i jednym z najgorętszych nazwisk (i ciał!) w show-biznesiea inne oryginalne produkcje platformy, Sierra Burgess jest przegrywem i Przesunięci tylko ten status umocniły. 

Netflix wyczuł ogromny potencjał, jaki drzemie w Noah i zrealizował z nim kolejny film z nastolatkami w roli głównej, czyli Wynajmij sobie chłopaka. Może produkcja ta nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, jak obraz na podstawie powieści Jenny Han, ale z pewnością powiększył grono fanek Centineo. Ten z kolei w międzyczasie dostał swoją pierwszą rolę na wielkim ekranie, w nowej filmowej wersji Aniołków Charliego oraz potwierdził, że pojawi się w dwóch kolejnych częściach Do wszystkich chłopców... Drugą czyli Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham można oglądać na Netflix od 12 lutego 2020. Trzecią kręcono równolegle, więc jej premiery należy spodziewać się niebawem! 

Noah na Instagramie ma obecnie ponad 18 milionów followersów, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. Podobnie, jak popularność młodego aktora i z pewnością ilość nowych zawodowych propozycji. Co jeszcze powinnyście o nim wiedzieć, bez względu na to, czy widziałyście dotychczasowe produkcje z jego udziałem czy nie? 

Noah Centineo - kim jest nowy idol nastolatek?

via GIPHY