Noah Centineo jest kolejnym przystojnym aktorem, w którym kochają się miliony nastolatek (i nie tylko) na całym świecie. Odkąd zagrał główną rolę w popularnej produkcji Netflixa, Do wszystkich chłopców, których kochałam, jego kariera aktorska nabrała tempa. Wystąpił również w filmach Sierra Burgs jest przegrywem oraz The Perfect Date. Niedawno po raz kolejny zauroczył nas, pojawiając się w programie Jimmy’ego Fallona i biorąc udział w bitwie tanecznej (wideo znajdziecie pod tym linkiem >>>). Mnóstwo fanek zastanawiało się, czy Noah Centineo ma dziewczynę. Aktor otwarcie mówił, że jest singlem. Wiadomo, że w przeszłości spotykał się z Kelli Berglund, znaną z serialu Lepszy model oraz z Angeline Appel. Niedawno łączono go również z aktorką Lily Collins, z którą wystąpił w teledysku. Spekulacje okazały się nieprawdziwe. Jednak dociekliwe fanki zauważyły, że na horyzoncie Noah Centineo mogła pojawić się nowa miłość!

Noah Centineo ma nową dziewczynę?

Fani nie mają wątpliwości, że Noah Centineo jest zakochany. Jedna z fanek spotkała go w Vancouver w towarzystwie modelki i influencerki Alexis Ren przed jedną z kawiarni. Dziewczyna zrobiła sobie selfie zarówno z Noah, jak i Alexis. Gdy zdjęcia wylądowały w sieci, na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat tego, że 23-letnia Alexis jest nową wybranką aktora. Żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Na próżno też szukać ich wspólnych zdjęć na ich kanałach social media. Wygląda na to, że musimy jeszcze chwilę poczekać, aby dowiedzieć się, czy Noah Centineo i Alexis Ren są w związku, ale coś może być na rzeczy!

Wszystkie dziewczyny Noah Centineo, o których musicie wiedzieć >>>

Kim jest Alexis Ren?

Alexis Ren ma 22 lata, czyli jest w tym samym wieku co Noah Centineo. Urodziła się w Kalifornii, w mieście Santa Monica. Dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn Maxim - w 2017 i w 2018 roku. Jakiś czas temu wypuściła swoją linię strojów kąpielowych Active Ren. Alexis zdobyła popularność, występując w amerykańskiej edycji Dancing with the Stars. Niestety odpadła tuż przed finałem. Alexis jest nie tylko modelką, ale również influencerką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 13 milionów fanów! 22-latka publikuje na kanałach społecznościowych zdjęcia z wakacji oraz zza kulis sesji. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda (prawdopodobnie) nowa dziewczyna Noah Centineo! Tworzyliby ładną parę?